SPÔSOBY PLATBY

 

Platba  kartou

Objednávku môžete zaplatiť vopred online pomocou kreditnej karty.

Postup pri platbe kreditnou kartou:

  1. Vyberte si platbu kartou a budete presmerovaní na zabezpečenú stránku.
  2. Podľa pokynov zadajte svoje platobné údaje a potvrďte ich.
    Ak je vaša platba zamietnutá, skontrolujte, či máte na bankovom účte dostatok finančných prostriedkov, alebo či vaša karta nie je zablokovaná pre online platby. V prípade problémov sa obráťte na svoju banku.

 

Platba na dobierku

Ak si necháte tovar poslať na svoju adresu, za objednávku môžete zaplatiť až pri jej prevzatí od doručovateľa.

Pri prevzatí zásielky sa môžete rozhodnúť či poplatok za doručenie zaplatíte v hotovosti alebo kreditnou kartou. Všetci vodiči sú vybavení mobilným platobným terminálom. O spôsobe platby sa môžete slobodne rozhodnúť v čase doručenia.

Za platbu na dobierku nie je účtovaný žiaden poplatok.

 

Paypal

Paypal je moderná, rýchla a bezpečná platobná služba, ktorú možno používať na platby po celom svete. Ak chcete používať platobnú metódu Paypal, musíte mať zaregistrovaný účet s priradenou kreditnou kartou na adrese www.paypal.com. Pri objednávaní tovaru jednoducho vyberte spôsob platby Paypal, po presmerovaní na platobnú bránu Paypal sa prihláste do svojho účtu a potvrďte platbu.

 

Platba darčekovou kartou Intersport

Po dokončení objednávky sa otvorí pole pre výber platby, kde je darčeková karta uvedená ako prvá možnosť. Po zotretí stieracieho políčka na vašej darčekovej karte, zadajte uvedený kód do príslušného políčka v internetovom obchode. Ak suma na darčekovej karte nie je postačujúca, zvyšnú sumu je možné uhradiť niektorým z ďalších spôsobov platby.