VYUŽÍVAJTE VÝHODY
ZÁKAZNÍCKEJ KARTY INTERSPORT

AK IDE O ŠPORT VSAĎTE VŠETKO NA JEDNU KARTU!

Naša spokojnosť prichádza až po tom, keď budete spokojní vy. A aby ste si vychutnali nákup v INTERSPORTe ešte viac, spravíme vám športovú ponuku: príďte si k nám po vašu ZÁKAZNÍCKU KARTU INTERSPORT! S ňou získate prístup k mnohým výhodám. Veď predsa byť kmeňovým zákazníkom sa musí vyplatiť.

Zákaznícka karta je samozrejme úplne bezplatná a ponúka vám mnohé užitočné výhody.

NOVINKA: ZBIERAJTE BODY A ŠETRITE

Zbierajte za každý nákup body vo všetkých zúčastnených obchodoch INTERSPORT na Slovensku.

Získajte body za nákup: 1 € = 1 bod

A uplatnite si zľavu pri ďalšom nákupe: napr. 100 bodov = zľava 1 €


Za všetky vaše nákupy, čiže aj pri nákupe akciového tovaru či výpredajových produktov (okrem nákupu darčekovej karty), získavate body, ktoré môžete využiť pri vašich ďalších nákupoch. Body získate hneď od prvého nákupu so zákazníckou kartou. Získané bonusové body môžete kedykoľvek uplatniť pri ďalšom nákupe (avšak najskôr na nasledujúci deň po prvotnom nákupe).
Váš kredit je platný 24 mesiacov. Po uplynutí tohto obdobia prepadnú nevyužité body vždy k 31. 10. daného roku.

Nový vernostný program je platný od 1.9.2023. Od tohto dňa sa vám vaše body pripisujú na zákaznícku kartu INTERSPORT podľa nového vernostného programu. INTERSPORT v súčasnosti mení pokladničný systém a body, ktoré ste nazbierali, si budete môcť vymeniť na pokladniach INTERSPORT až po zavedení nového pokladničného systému na všetkých prevádzkach na Slovensku. Všetky nazbierané body za nákupy od 1.9.2023 až do zmeny pokladní na celom Slovensku budú uložené na zákazníckej karte, neprídete ani o jeden bod.
Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

VERNOSTNÝ BONUS

Verní zákazníci sú u nás odmeňovaní viac! Sledujte naše akcie a získajte body navyše pri kúpe akciových produktov!

NARODENINOVÁ SMS SO ZĽAVOU!

Ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a poskytnete nám pri založení karty (alebo dodatočne) svoje mobilné číslo a dátum narodenia, v deň Vašich narodenín dostanete SMS správu so zľavou – 20 % na nákup v predajni INTERSPORT. Zľava platí na celý nákup, okrem bicyklov a fitnes strojov, platí 7 dni od doručenia a nie je kombinovateľná s inými akciami.

INTERSPORT BENEFIT KLUB

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, na zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení, či na rôzne športové a poznávacie atrakcie. Stačí nakúpiť s INTERSPORT zákazníckou kartou nad 60€ v zimnej sezóne alebo nad 30€ v letnej sezóne a prístup do systému dostanete e-mailom.

AKCIE NA VYBRANÉ PRODUKTY

Ako majiteľ zákazníckej karty INTERSPORT budete pravidelne dostávať ponuky (formou newslettra alebo SMS) na vybrané výrobky za obzvlášť výhodné ceny!

BEZPLATNE A NEZÁVäZNE

To všetko na Vás čaká úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov! Stačí vo vašej predajni vyplniť formulár priamo s našim zamestnancom.

TU PLATÍ VAŠA ZÁKAZNÍCKA KARTA

iCARD Icon Vaša zákaznícka karta platí vo všetkých obchodoch INTERSPORT označených týmto symbolom.
To znamená, že môžete zbierať bonus vo všetkých predajniach INTERSPORT s týmto symbolom na Slovensku. Váš ročný dobropis dostanete od vašej hlavnej predajne, v ktorej si môžete bonus aj uplatniť.

ZÁKAZNÍCKA KARTA A ESHOP

Zákaznícku kartu INTERSPORT môžete zatiaľ uplatniť len na nákupy v našich kamenných pobočkách. Ďakujeme za pochopenie.