VYUŽÍVAJTE VÝHODY
ZÁKAZNÍCKEJ KARTY INTERSPORT

BONUS AŽ DO VÝŠKY 3% Z VAŠICH NÁKUPOV

Sami sa rozhodnete, koľko ušetríte!
Pri ročnom nákupe:

Od 100 € = získate 2% zľavu Od 200 € = získate 2,5% zľavu Od 450 € = získate 3% zľavu

Túto zľavu môžete využiť bez výnimky pri každom nákupe v kamennej predajni, čiže aj pri nákupe akciového tovaru či výpredajových produktov. Nevzťahuje sa na nákup darčekových poukážok.
Váš dobropis dostanete, v závislosti od vášho ročného obratu, poštou vždy do 31.10.(za nákupné obdobie od 1.septembra do 31.augusta).
Dobropis si môžete uplatniť vždy do 31.8. nasledujúceho roka a to vo svojej hlavnej predajni.

INTERSPORT BENEFIT KLUB

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, na zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení, či na rôzne športové a poznávacie atrakcie. Stačí nakúpiť s INTERSPORT zákazníckou kartou nad 60€ v zimnej sezóne alebo nad 30€ v letnej sezóne a prístup do systému dostanete e-mailom.

NARODENINOVÁ SMS SO ZĽAVOU!

Ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a poskytnete nám pri založení karty (alebo dodatočne) svoje mobilné číslo a dátum narodenia, v deň Vašich narodenín dostanete SMS správu so zľavou -20% na nákup v kamennej predajni INTERSPORT. Zľava platí na celý nákup, okrem bicyklov a fitnes strojov, platí 3 dni od doručenia a nie je kombinovateľná s inými akciami.

AKCIE NA VYBRANÉ PRODUKTY

Ako majiteľ zákazníckej karty INTERSPORT budete pravidelne dostávať ponuky (formou newslettra alebo SMS) na vybrané výrobky za obzvlášť výhodné ceny!

BEZPLATNE A NEZÁVäZNE

To všetko na Vás čaká úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov! Stačí vo vašej predajni vyplniť formulár priamo s našim zamestnancom.

TU PLATÍ VAŠA ZÁKAZNÍCKA KARTA

iCARD Icon Vaša zákaznícka karta platí vo všetkých obchodoch INTERSPORT označených týmto symbolom.
To znamená, že môžete zbierať bonus vo všetkých predajniach INTERSPORT s týmto symbolom na Slovensku. Váš ročný dobropis dostanete od vašej hlavnej predajne, v ktorej si môžete bonus aj uplatniť.

ZÁKAZNÍCKA KARTA A ESHOP

Zákaznícku kartu INTERSPORT môžete aktuálne uplatniť len v našich kamenných pobočkách, avšak pripravujeme pre vás aj online vernostný systém, ktorý plánujeme spustiť v roku 2023. Ďakujeme za pochopenie.