Intersport záruky

Nevzťahuje sa na online objednávky


Záruka VHODNÉHO DARČEKA

Vianočné darčeky kúpené v predstihu, od 15.11. do 24.12.2023, máte u nás možnosť vymeniť za iný tovar až do 31. januára 2024!
Takto sa Ježiško už nemusí obávať, že sa netrafí do vkusu, alebo veľkosti obdarovaného. Výrobok nesmie byť poškodený, musí byť čistý, bez známky použitia, musí zostať funkčný a byť vrátený v pôvodnom balení. K výmene je potrebný originálny pokladničný lístok. Výmena sa týka len tovaru zakúpeného v obchode a je možná len v obchode, v ktorom bol tovar zakúpený. Želáme veľa radosti z darovania športu, kondičky, adrenalínu, sexi postavy a zážitkov!

ZÁRUKA výmeny

Ak nezodpovedá produkt zakúpený v predajni Intersport očakávaniam zákazníka, počas 4 týždňov odo dňa zakúpenia výrobok i po prvom vyskúšaní bez problémov vymeníme. Výrobok nesmie byť poškodený, musí byť čistý, bez známky použitia, musí zostať funkčný a byť vrátený v pôvodnom balení. K výmene je potrebný originálny pokladničný lístok. Výmena je možná len v obchode, v ktorom bol tovar zakúpený.

ZÁRUKA odborného poradenstva

U nás Vám poradia najlepšie vzdelaní predajní poradcovia, ktorí pravidelne absolvujú produktové a odborné školenia a disponujú praktickými skúsenosťami v mnohých druhoch športu. Pokiaľ nebude poradenstvo zodpovedať Vášmu očakávaniu, obráťte sa na mieste na vedúceho predajne. Zaručujeme vyriešenie Vašich problémov.

ZÁRUKA ponuky top značiek

Ako celosvetovo najväčší obchod so športovým tovarom ponúkame najlepšie svetové značky vo všetkých kategóriach a zaručujeme najlepší výber športového vybavenia a oblečenia.

Medzinárodná ZÁRUKA spokojnosti zákazníka & ZÁRUKA služieb

Nákup vo firme Intersport znamená bezstarostný nákup - a to na celom svete. Vo viac ako 5.400 obchodoch v 44 krajinách sa zákazníci môžu spoľahnúť na optimálne poradenstvo, podporu a servisné služby.

Nájdite najbližšiu pobočku