Servisná knižka Bike 2023

Vážený zákazník Intersportu!

Predstavujeme Vám našu servisnú knižku s množstvom výhod, akými sú napríklad: poukážka na prvý servis zdarma, zľavy na cyklistické doplnky a textil, či individuálne nastavenie bicykla.
Okrem toho máte možnosť získať aj predĺženú záruku na rám bicykla. Postačí, ak do 6 týždňov od kúpy bicykla alebo najazdených max. 150 km absolvujete servisnú prehliadku, ktorú budete následne raz ročne opakovať.
Servisnú knižku obdržíte pri kúpe bicyklov GENESIS v predajniach INTERSPORT v Slovenskej republike.

A už nič nestojí v ceste bezpečnej jazde!

VÝHODY SERVISNEJ KNIŽKY

Prvý servis zdarma: aby ste mali nárok na záruku kvality od Intersportu, musíte podstúpiť servisnú prehliadku do 6 týždňov alebo nájazdu max. 150 km od dátumu kúpy.

-15% na cyklistické doplnky*: k bicyklu sa zíde množstvo doplnkov a preto vám ich nákup určite spríjemní táto zľava. Nezabudnite na vhodné doplnky ako prilba, fľaša, osvetlenie, náhradná duša a pumpa alebo základné náradie.

-15% na cyklistický textil*: v správnom oblečení určenom na cyklistiku si budete tento šport užívať ešte viac. Funkčné dresy, ktoré lepšie odvádzajú pot, rukavice alebo nohavice s komfortnými vsadkami pre pohodlnejší posed.

-10% na kúpu 2. bicykla*: urobte radosť aj niekomu ďalšiemu vo vašom okolí.

*Platné 6 mesiacov od dátumu kúpy v predajni, z ktorej ste obdržali servisnú knižku.
Poukážky sa nedajú kombinovať s inými akciami ani zľavami. Na osobu možno využiť vždy iba jednu poukážku.