undefined
undefined

Detské bicykle Genesis Lite

Cieľom detských bicyklov GENESIS je maximálne uľahčiť deťom bicyklovanie. Najdôležitejším faktorom je hmotnosť. Najmä naša séria „Lite“ si toto vytýčila za najvyššiu prioritu vďaka rámom s optimalizovanou hmotnosťou s ultraľahkými dielmi. Bicykle sú vybavené plynulým radením prevodov a nastaviteľnou vzdialenosťou brzdových páčok, takže sú dokonale prispôsobené potrebám detí. Ergonómia vhodná pre deti spolu so zníženou hmotnosťou všetkých komponentov zabezpečujú dobrú a predovšetkým bezpečnú jazdu.

EVOLUTION JR16 LITE

Ľahká váha medzi detskými bicyklami. Kvalitný výber hliníkového materiálu pre rámy, riadidlá a kolesá. Zvislá poloha pri sedení podporuje nácvik rovnováhy a zároveň prehľad mladých cyklistov.

EVOLUTION 20 LITE

Kvalitný juniorský pretekársky bicykel pre najmenších pretekárov vybavený ľahkým hliníkovým rámom, ľahko ovládateľnými V-brzdami Junior a hladkou 8-stupňovou prevodovkou Shimano.

EVOLUTION 24 LITE

Hmotnostne optimalizovaný juniorský pretekársky bicykel s 9-stupňovou jednoduchou prevodovkou Shimano, so super ľahkým hliníkovým rámom a pevnou hliníkovou vidlicou.

ODRÁŽADLO

Ľahko ovládateľné detské 12" hliníkové odrážadlo s nafukovacími kolesami, obmedzovačom riadenia, a zadnou brzdou. S odrážadlom Princessa a Wild Dog dieťa trénuje rovnováhu a hravou formou sa na ňom učí jazdiť. "Ľahké učenie aj vďaka ľahkému odrážadlu." Pretože naše odrážadlo má len 3,2 kg a je tak jedno z najľahších na trhu.