Pokiaľ ide o šport: všetko stavte na jednu kartu!

Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Aby ste z Vašich nákupov u nás mali ešte väčší pôžitok, ponúkame Vám zdarma zákaznícku kartu INTERSPORT!
S touto mimoriadnou kartou na Vás čakajú - okrem už existujúcich výhod – každý mesiac nové exkluzívne ponuky určené len pre jej majiteľov!

 

Zákaznícku kartu INTERSPORT dostanete kedykoľvek bezplatne a nezáväzne vo všetkých zúčastnených obchodoch INTERSPORT. Vaša zákaznícka karta je platná vo všetkých predajniach INTERSPORT v SR, ktoré sú označené nasledovným symbolom.

Váš bonus môžete po celý rok zbierať v ktorejkoľvek predajni INERSPORT. Váš ročný bonus dostanete formou poukážky od vašej kmeňovej predajne, kde ju môžete následne opäť využiť.

 

Vaše výhody so zákazníckou kartou INTERSPORT:

Bonus až do výšky 3 % z vašich nákupov!

Sami sa rozhodnete, koľko ušetríte!
Pri nasledovných ročných nákupoch Vás odmeníme bonusom vo výške:

 

Túto zľavu môžete využiť bez výnimky pri každom nákupe čiže aj na akciový tovar a výpredajové výrobky*. Váš dobropis dostanete poštou vždy do 31. októbra (za nákupné obdobie od  1. septembra do 31. augusta). Dobropis je platný vždy do 31. augusta nasledujúceho roka.

 

*Nevzťahuje sa na nákup darčekových poukážok.

• Akcie na vybrané produkty!

Ako majiteľ zákazníckej karty INTERSPORT pravidelne dostávať ponuky (formou newslettra alebo SMS) na vybrané výrobky za zvlášť výhodné ceny!

• Atraktívne partnerské výhody!

Zákaznícka karta INTERSPORT Vám prináša nielen výhody pri nákupoch v predajniach INTERSPORT, ale aj atraktívne výhody u vybraných partnerov jednotlivých predajní INTERSPORT. O týchto partnerských výhodách budete priebežne informovaný poštou, alebo priamo v našich predajniach.

• Exkluzívne výhody vďaka INTERSPORT Benefit systému!

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, na zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení, či na rôzne športové a poznávacie atrakcie. Stačí nakúpiť s INTERSPORT zákazníckou kartou nad 60 € v zimnej sezóne alebo nad 30 € v letnej sezóne a prístup do systému dostanete e-mailom. Viac info na www.intersportbenefit.sk a na pokladni. Predpokladom je poskytnutý e-mailový kontakt od zákazníka a jeho súhlas so zasielaním informácií. Zákaznícku kartu vám vystavíme alebo zaktualizujeme na pokladni. Ponuku benefitov pripravujeme pre vás podľa ročného obdobia a tak v nej nájdete ponuky zamerané na leto od 1. júna do 31. septembra 2021 a na zimu v období od 1. novembra 2021 do 31. marca 2022.

• Narodeninová SMS so zľavou!

Ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a poskytnete nám pri založení karty (alebo dodatočne) svoje mobilné číslo a dátum narodenia, v deň Vašich narodenín dostanete SMS správu so zľavou -20% na nákup v predajni INTERSPORT. Zľava platí na akýkoľvek vybraný produkt z aktuálnej ponuky na predajni, okrem bicyklov a fitnes strojov, platí 3 dni od doručenia a nie je kombinovateľná s inými akciami.

To všetko na Vás čaká úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov! Stačí vo vašej predajni vyplniť objednávkový formulár a odovzdať ho na pokladni predajnému personálu.
 

Vyzdvihnite si teraz Vašu INTERPORT ZÁKAZNÍCKU KARTU a využívajte všetky jej VÝHODY!

 

Podrobné informácie o ochrane osobných údajov, informácie týkajúce sa spracovania osobných údajov prostredníctvom INTERSPORT-u a kompletné informácie k používaniu zákazníckej karty sú dostupné na www.intersport.sk/karta/podmienky