"Rastúce detské lyže" porastú s vašimi deťmi do novej lyžiarskej sezóny!

Nová lyžiarska sezóna je už na spadnutie, skontrolovali ste, či vaše usilovne rastúce deti neprerástli minuloročné lyže? INTERSPORT aj tento rok pokračuje v ponuke obľúbených detských „rastúcich lyží“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

INTERSPORTu sa tak podarilo vyriešiť známy problém, ktorý trápi lyžiarov už celé generácie. Každý dospelý lyžiar si ešte dobre pamätá na svoje začiatky: Takmer každý rok bolo treba zaobstarať dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke. Z finančných dôvodov ste potom zdedili lyže po staršom bratovi či sestre. Mohlo to, samozrejme, pokaziť radosť z vášho obľúbeného zimného športu.

Ale v INTERSPORTe lyže spolu s vašim nádejným mladým lyžiarom porastú, teda aspoň tie od značky McKinley a Tecno Pro.

Na vhodných lyžiach sa učí rýchlejšie

Takéto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania - ak sú lyže prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Ťažšie bude aj udržať správnu stopu v oblúku. A pri vyšších rýchlostiach začnú lyže vibrovať. Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lebo bude mať problémy s nástupom do oblúka. Pridlhé lyže sa nedajú poriadne ovládať.

Nové lyže za 35 eur

Teraz vám ponúkame riešenie tohto problému: Ak sa rozhodnete kúpiť si v predajni zapojenej do tejto akcie jeden z dvoch modelov lyží TecnoPro resp. McKinley „Team“ alebo „Sweety“ do 140 cm, máte možnosť získať za desať eur právo na ich výmenu.
Do dvoch rokov môžete za 25 eur lyže vymeniť za dlhší pár značky Tecno Pro (maximálne do dĺžky 150 cm)*. Za lyže tak zaplatíte spolu len 35 eur. Detské rastúce lyže si teraz môžete rezervovať aj ONLINE.

*Možná je 1 výmena na dieťa a lyže do dvoch rokov od zakúpenia v predajni, v ktorej ste lyže zakúpili.