Blog

INTERSPORT-Newsroom

Aktuality

15.06.2022

Predbehnú cyklisti vlak? Na Orave chystajú unikátne cyklistické podujatie Faster Than A Train a INTERSPORT pri tom nebude chýbať!

Orava bude hostiť podujatie v cestnej cyklistike, ktoré v okolitých končinách nemá obdobu. Súperom zúčastnených jazdcov totiž nebudú kolegovia či časomiera, ale vlak. Porazí pelotón fenomén regiónu – Oravku? To sa dozviete v sobotu, 2. júla 2022 počas nultého ročníka cyklistického podujatia s názvom Faster than a Train.

viac
Aktuality

19.04.2022

FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN na Nivách

Športový zážitok v novej dimenzii – to je cieľ, ktorý si INTERSPORT vytýčil pri príprave novej predajne na Nivách. Veľká predajná plocha v zmodernizovanej mestskej časti, obrovská hĺbka a šírka sortimentu, ako aj nakupovanie s faktorom zážitku sú základnými charakteristikami predajne FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN na Nivách a robia z nej najmodernejšiu športovú predajňu na Slovensku.

viac
Aktuality

26.11.2021

Naše predajne sú naďalej OTVORENÉ pre sortiment OBUVI

viac
Fitnes

29.07.2021

Hula hoop – fitnes trend oslavuje svoj návrat

Nikdy ste neboli fanúšikom tímových športov a neoslovil vás ani pilates ani joga? V tom prípade máme pre vás jeden tip: Cvičenie, ktoré je zábavné a odbúrava stres – točenie obručou hula hop.

viac
Bike

28.06.2021

Otestované Marekom z INTERSPORTu: Genesis Impact Carbon 29" MTB

Na tomto karbónovom monocoque biku som v období od septembra minulého roku (s prestávkou) do mája 2021 najazdil 2200 Km. Veľkosť môjho rámu je 53cm a hmotnosť celého bicykla teda skvelých 10,5 Kg (uvádzaných 10,4 je pri veľkosti 48cm). Cena 2399 € už na prvý pohľad naznačuje že sa jedná o bicykel vyššej kategórie s kvalitnými komponentmi.

viac
Outdoor

03.05.2021

NÁVOD: STAROSTLIVOSŤ O TURISTICKÚ OBUV? UKÁŽEME VÁM, AKO NA TO!

Často vás zvykneme upozorňovať na to, že pri starostlivosti o vaše obľúbené outdoorové produkty nie je práčka tou správnou voľbou, a to isté platí aj v tomto prípade! V dnešnom blogu sa venujeme téme, ako si vyčistiť svoje turistické topánky a ako ich udržiavať. Naša turistická obuv je textíliou, ktorá je zo všetkých textílií pravdepodobne najviac namáhaná – lejak a páliace slnko namáhajú materiál zvonku, zatiaľ čo kamenistá a bahnitá zem namáhajú podrážky zdola.

viac
Running

20.04.2021

AKÉ TLMENIE BY MALA MAŤ BEŽECKÁ OBUV?

Keď hovoríme o tlmení bežeckej obuvi, znie to na prvé počutie veľmi sľubne. Väčšina z nás si spája slovo tlmenie s určitým pohodlím, ktoré zabezpečí, že svoje nohy počas behu nebudeme takmer cítiť. Z toho dôvodu je tlmenie najdôležitejšou časťou bežeckej obuvi. Nie všetky tlmenia sú však rovnaké, a preto by sme sa mali na túto tému pozrieť trochu podrobnejšie. Z tohto dôvodu venujeme téme: Aké tlmenie by mala mať bežecká obuv osobitú pozornosť.

viac
Fitnes

09.03.2021

Nech trénujete kdekoľvek, nikdy nešportujete sami!

Potrebujete na športovanie fitnes štúdio, kompletne nastúpené mužstvo alebo tím?

viac
Running

08.03.2021

Wherever you take running, you never run alone!

Kedy ste si boli naposledy zabehať? Práve v tejto aktuálnej situácii nám často chýba tá správna motivácia, aby sme sa hýbali. Pritom šport a hlavne beh nám dáva tak veľa! Na čerstvom vzduchu si poriadne vyvetráme hlavy a to je dobré pre naše mentálne zdravie ako aj pre našu fyzickú kondičku.

viac
Zimný šport

03.02.2021

Prečo by ste mali chodiť na lyžiarske túry a čo by ste o nich mali vedieť

Plánujete skialpovú túru, chcete opäť vytiahnuť svoje skialpové lyže alebo iba tajne snívate o tom, že by ste aspoň raz mohli mať celé kopce iba pre seba? Nekonečné hory, nepojazdené svahy na zjazdovke a vedľa nej a to bez toho, aby ste sa museli s niekým predháňať o voľnú sedačku. Toto želanie si môžete sami splniť, síce to bude spojené s určitými obmedzeniami, ale v zásade je to možné. Tak teda: Poďme na skialp.

viac
Aktuality

28.01.2021

ŠPORTUJ SPÄTÝ S PRÍRODOU

Výber športového výstroja by v dnešnej dobe mal byť zameraný nie len na výkon a kvalitu, ale aj s ohľadom na životné prostredie, pretože to je koniec koncov miesto, kde naše obľúbené aktivity najčastejšie vykonávame. Svojim výberom môžete podporiť a podieľať sa tak na koncepcii udržateľnosti v športovom tovare a na významnom znížení našej ekologickej stopy.

viac
Aktuality

14.12.2020

Spotrebiteľská súťaž o lyže Atomic REDSTER S9

Realizovaná v predajniach INTERSPORT Liptovský Mikuláš, INTERSPORT Ružomberok, INTERSPORT Banská Bystrica a INTERSPORT Zvolen v termíne od 15.12. 2020 do 7.2. 2021 (ďalej len „súťaž“)

viac
Zimný šport

18.11.2020

Expert Point - postaráme sa o kvalitný zážitok na snehu

Ponuka lyžiarskej výbavy je široká a nové technológie neustále pribúdajú. Potrebujete nové lyže, lyžiarky, či prilbu no tápete medzi množstvom produktov, ktoré sú aktuálne na trhu? S nami sa nestratíte.

viac
Running

28.10.2020

Na čo musíme dbať pri kúpe bežeckej obuvi?

Chodidlá sú pravdepodobne jednou z najviac namáhaných častí končatín – počas dňa nesú celú našu váhu, zatiaľ čo nás v istom zmysle aj cielene vedú každodenným životom. Pri výbere vašich bežeckých topánok by ste mali pamätať na to, že pri behu pôsobí na topánku sila zodpovedajúca trojnásobku vašej telesnej hmotnosti. Nesprávne zvolená bežecká obuv nedokáže dostatočne kompenzovať vznikajúcu silu, čo v najhoršom prípade môže viesť k pádom alebo chronickým ťažkostiam. V tomto blogovom príspevku sa budeme venovať otázke, ktoré aspekty sú pri kúpe bežeckej obuvi dôležité.

viac
Bike

06.10.2020

Ako môžem vyčistiť svoj bicykel a postarať sa oň?

Aj vy raz budete konfrontovaní so situáciou, kedy váš milovaný bicykel bude totálne špinavý, alebo bude pri šliapaní do pedálov neustále škrípať a vŕzgať. Najneskôr vtedy príde čas, kedy sa budete musieť vyzbrojiť čistiacimi prostriedkami a handrami, aby ste vyhlásili vojnu špine. Rovnako dobre je vyčistiť bicykel pre zimnou prestávkou, aby ste sa pri prvých jarných lúčoch mohli okamžite vyšvihnúť do sedla.

viac
Show older posts