Tipy, ako sa zabaviť pri vode.

18.05.2011

Leto začína už o 34 dní. Aspoň podľa kalendára. Minimálne vtedy - ak nám bude počasie naklonené, tak už aj skôr - sa vynorí otázka, ako sa dá okrem vylihovania pri vode tráviť slnečný letný deň. Intersport-Blog vám dnes ponúka zaujímavé a veselé tipy.

Či už je to jazero, more, kúpalisko alebo bazén v záhrade, chladivá voda má v lete magickú príťažlivosť. Spolu s priateľmi a rodinou trávime celé dni na slnku. Pri slnení si môžeme výborne oddýchnuť - plážové hry však predstavujú príjemné spestrenie. Nech je vonku akokoľvek horúco. Vždy predsa môžete skočiť do chladnej vody.

Tento rok sa tešia obľube lopty na hádzanie z neoprénu a podobných materiálov. V Intersporte nájdete napríklad tieto produkty:

Pískajúca lopta Nerf Vortex
Klasika v novom dizajne. Zábavná lopta doletí vďaka aerodynamickému tvaru veľmi ďaleko a ešte pritom aj píska. Na hádzanie nepotrebujete takmer nijakú silu. Ideálne na spestrenie času medzi opaľovaním a skákaním z mostíka.
Časová náročnosť: Hra na vyplnenie času
Faktor zábavy: stredný až vysoký
V Intersporte už od 19,99 eur.

Minilopty "korytnačka"
Ak je na slnku príliš teplo, prečo nepreložiť volejbalový zápas do vody? Ideálne sa na to hodia neoprénové lopty. Ich prednosťou je nízka hmotnosť, okrem toho sa v rukách nešmýkajú ako bežné lopty. Intersport ponúka súpravu dvoch minilôpt za 7,99 eur, jedna lopta je na plážový volejbal a druhá na americký futbal.
Časová náročnosť: Podľa hry, počtu hráčov a ich kondície
Faktor zábavy: stredný až vysoký

 

Crossboccia
V tejto hre je dôležitá presnosť, podstatou je umiestniť hodom svoje gule čo najbližšie k malej cieľovej guľke. Gule Crossboccia ostanú ležať na mieste aj na nerovnom povrchu. Pri hre môžete využiť aj stoly, stoličky alebo lavičky.
Časová náročnosť: vysoká
Faktor zábavy: vysoký
V Intersporte už od 19,99 eur.