Najvyššie hodnotenie pre spací vak McKinley v spotrebiteľskom teste

23.05.2011

Značka McKinley znamená v oblasti Outdooru kvalitu za najlepšiu cenu. Potvrdil to aj nedávny odborný test: Ľahký múmiový spací vak McKinley X-Treme light 1100 sa presadil aj proti oveľa drahším modelom a ako jediný získal najvyššie hodnotenie „Výborný“.

„X-Treme light 1100“ od McKinley váži iba 1090 gramov. Okrem nízkej hmotnosti presvedčí aj svojimi izolačnými vlastnosťami. Dolná hranica teplotného komfortu ( Čo je to teplotný komfort? ODKAZ: https://www.intersport.sk/aktuell/blog/detail.html?newsId=840) je iba päť stupňov Celzia, limitnou teplotou je nula stupňov a v extrémnych prípadoch je možné tento model použiť aj pri mínus 14 stupňoch. Spací vak múmiového strihu je vhodný pre osobu do výšky 195 cm. Zbalený má rozmery 32 x 16 centimetrov, nájde si tak miesto v každej batožine.


Spacák „X-Treme light 1100“ od McKinley patrí do kategórie ľahká váha s vynikajúcimi vlastnosťami. Kúpite ho iba v Intersporte.

Najvyššie hodnotenie 1,2 pre McKinley

Test uskutočnili odborníci českého združenia na ochranu spotrebiteľov „TEST“. Zaujímalo ich, ako sa osvedčí 17 modelov spacích vakov v praxi. Model značky McKinley dostal známku 1,2 a s veľkým odstupom tak predbehol spací vak na druhom mieste, ktorý získal hodnotenie 1,9.

Viac informácií o teste nájdete na http://www.dtest.cz a v aktuálnom vydaní časopisu „dTest“.