Intersport.sk/coachingzone s novými funkciami

21.12.2010

Aplikácia Coachingzone od Intersportu odteraz ponúka nové funkcie. Okrem osobných tréningových plánov ponúka možnosť uzatvárať stávky a organizovať súťaže. Tieto aktivity sa dajú automaticky zobraziť na Facebooku. Ako presne to funguje sa dozviete v našom Intersport-blogu.

Na stránke intersport.sk/coachingzone si môžu všetci, ktorí chcú byť fit, vytvoriť osobný tréningový denník. Každý, kto chce, má možnosť svoje záznamy zobraziť v profile na Facebooku. Aj vaši priatelia tak majú šancu pridať sa k tréningu.Nová funkcia stávok teraz umožňuje užívateľom staviť sa so svojimi priateľmi na Facebooku, či svoje ciele splnia. Stačí si len určiť cieľ, napríklad „Ísť si budúci týždeň tri razy zabehať“ a podľa toho, ako vážne to myslíte, zadať o čo sa chcete staviť. Čo dáte do stávky prenechávame vašej fantázii : Povolené je všetko od „nahý prebehnúť po bratislavskom korze“ cez „jedno pivo pre všetkých“ po „ísť na kávu do IKEA v maske losa“.

Kreativita vás automaticky motivuje osobné ciele dosiahnuť. Ak stávku prehráte platí, samozrejme, že čo ste sľúbili, musíte splniť. Priateľov na Facebooku určite potešia fotografie ako dôkaz!Ak chcete priateľom ukázať, že ste v nejakom športe najlepší a najviac trénujete, mali by ste zorganizovať súťaž. Stačí len zvoliť si obľúbený šport, napríklad plávanie, bicyklovanie či beh.

Potom už len v stanovenom čase čo najviac trénovať a všetko zaznamenávať v osobnom tréningovom denníku na Coachingzone. Čím viac priateľov do súťaže zapojíte, o to vyššia bude aj vaša motivácia.

intersport.sk/coachingzone