Sport to the people

01.09.2010

INTERSPORT prináša šport všetkým

Aby toto posolstvo zrozumiteľne sprostredkoval, prišiel celosvetovo najväčší predajca športového tovaru s novým medzinárodným marketingovým konceptom "Sport to the People". Naša požiadavka je jasná: INTERSPORT a jeho zamestnanci musia žiť športom a motivovať zákazníkov k aktívnemu životnému štýlu. INTERSPORT vsadil pri komunikácii na Coachingzone. Tento koncept má potenciál stať sa kultom. Coachingzone sa nachádza všade tam, kde sa ľudia venujú športu a aktívnemu pohybu. Každá cesta, každá lúka, každé ihrisko a každé schodisko sa môže premeniť na osobnú Coachingzone. Pravidelné informácie o tomto projekte odteraz nájdete v novom INTERSPORT-Blogu.

V blogu sa dočítate aj o aktuálnych témach zo sveta športu, dozviete sa o trendoch a ponúkneme vám rady ako najlepšie trénovať. Na novej web-stránke si každý môže vytvoriť vlastný tréningový plán
a podeliť sa s ním cez Facebook s priateľmi. Prečo sa online nedohodnúť, že si pôjdete zabehať?
V septembri spustíme aj Fórum, v ktorom budú užívatelia môcť diskutovať o tipoch a otázkach týkajúcich sa športu. Intersport.sk sa stane online športovým vzdelávacím centrom. Zasurfujte si pravidelne na našich stránkach – vždy sa tam niečo deje!