FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN na Nivách

19.04.2022

Športový zážitok v novej dimenzii – to je cieľ, ktorý si INTERSPORT vytýčil pri príprave novej predajne na Nivách. Veľká predajná plocha v zmodernizovanej mestskej časti, obrovská hĺbka a šírka sortimentu, ako aj nakupovanie s faktorom zážitku sú základnými charakteristikami predajne FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN na Nivách a robia z nej najmodernejšiu športovú predajňu na Slovensku.

Predajňa INTERSPORT FOLTAN na Nivách patrí v rámci svetovej siete športových predajní do kategórie FLAGSHIP STORE, ktoré môžete nájsť len na niektorých miestach v Európe. Vysoký štandard zariadenia, sortimentu ako aj služieb garantuje majiteľ predajne svojim menom, čo je obrovský záväzok voči zákazníkom. Pán Dušan Foltán je jeden z najväčších a najúspešnejších partnerov spoločnosti Intersport Slovensko.

„Táto predajňa je jedinečná už od počiatku: jej koncept sme pripravovali v spolupráci s americkou značkou NIKE a preto spĺňa nadštandardné požiadavky, ktoré ju predurčujú k prístupu k exkluzívnym modelom NIKE,“ uviedol Dušan Foltán, majiteľ spoločnosti Infinity Team s.r.o., ktorá ako partner INTERSPORT otvára na Slovensku v poradí už štvrtú pobočku.

„Radi by sme našim zákazníkom ponúkli jedinečnú paletu produktov, exkluzívne a prémiové modelové rady rôznych značiek vrátane NIKE, špičkové poradenstvo od športovca k športovcovi, najnovšie možnosti analýzy chodidla, komplexný balík služieb a prispeli tak k úplne novému zážitku z nakupovania pre všetkých aktívnych ľudí na Slovensku. Táto predajňa má mimoriadnu príťažlivosť a je dokonalou vlajkovou loďou vo flotile ďalších 30 predajní INTERSPORT na Slovensku, ktorých sila spočíva v reagovaní na regionálne odlišné potreby zákazníkov,“ dopĺňa Peter Andel, konateľ spoločnosti Intersport SK, s.r.o.

Od nákupného zážitku k športovému zážitku

Zážitok z nákupu je vo vlajkovej predajni INTERSPORT na rozlohe viac ako 1000 m2 veľmi dôležitý. Spojenie modernej architektúry a súčasného interiérového dizajnu, v ktorom dominujú prírodné materiály a farby, vedie k celkovému konceptu, ktorý imponuje mladým aj starším zákazníkom. Cieľom je splniť nároky všetkých športovcov – od profesionálov až po amatérskych športovcov – vo všetkých vekových skupinách.
Vo FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN nájdete ponuku pre všetky športy – beh, bike, outdoor, fitnes, inline, zimné športy, letné športy, kolektívne športy – jednoducho všetky kategórie a to od textilu, cez obuv, až po športový „hardware“. FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN boduje so svojou špecifickou ponukou u individuálnych trendsetteroch, ale aj s veľkým výberom produktov u rodín s deťmi, ako sú napríklad detské lyže, ktoré rastú s dieťaťom. Pretože jedine ak športové vybavenie sedí na 100%, dokáže priniesť to pravé potešenie z pohybu. Aj tu nenecháva FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN nič na náhodu a je vybavený mnohými modernými analytickými službami, akou je napríklad video analýza na bežeckom páse, tvarovanie lyžiarskej obuvi na mieru alebo optimálna korekcia posedu na bicykli.

Kontakty pre médiá:

Zuzana Vyšinská
Zuzana.vysinska_(a)_intersport.sk
+421 908 116 116