Expert Point - postaráme sa o kvalitný zážitok na snehu

18.11.2020

Ponuka lyžiarskej výbavy je široká a nové technológie neustále pribúdajú. Potrebujete nové lyže, lyžiarky, či prilbu no tápete medzi množstvom produktov, ktoré sú aktuálne na trhu? S nami sa nestratíte.

V INTERSPORTe je jednou z našich hlavných priorít odborné poradenstvo, a sme tu pre vás aj pri nákupe zimnej športovej výbavy. Pomocou dôslednej konzultácie, kvalifikovaného výberu modelov, až po finálne dotvarovanie lyžiarok presne na mieru tak urobíme maximum pre vašu radosť z lyžovania.

INTERSPORT Liptovský Mikuláš je váš Expert Point

Tohtoročnou novinkou v INTERSPORTe Liptovský Mikuláš je špeciálna spolupráca so značkami Atomic a Salomon, ktoré sa rozhodli prepojiť svoje meno s najlepšími predajcami na českom a slovenskom trhu. Spojením dlhoročného know-how a špičkových produktov spolu vytvorili novú známku lyžiarskej kvality - Expert Point. 

INTERSPORT Liptovský Mikuláš - autorizovaný predajca značiek Atomic a Salomon
 
 

Aké služby vám Expert Point ponúka?

INTERSPORT Liptovský Mikuláš obklopený Západnými a Nízkymi Tatrami je silným partnerom siete Expert Point a autorizovaným predajcom značiek Atomic a Salomon. Špičkovo zaškolený personál vám na základe vašich individuálnych potrieb poradí s výberom správneho lyžiarskeho vybavenia, rovnako sú vám plne k dispozícii služby úpravy lyžiarok na mieru -  bootfitting.  

 

Čo je BOOTFITTING?

Bootfitting je rýchly spôsob tepelného prispôsobenia lyžiarok individuálnym potrebám zákazníka. 
Moderné tepelné tvarovanie lyžiarok eliminuje potenciálne tlakové body, ktoré sú často dôvodom nepohodlia. Vnútorná topánočka a skelet lyžiarky sa prispôsobia vášmu chodidlu, čo zaistí pohodlie a tepelný komfort pri lyžovaní. Na svahu sa tak môžete tešiť z lepšej stability a opory pri jazde, ako aj väčšiemu pohodliu pri obúvaní a vyzúvaní lyžiarky. Celý tvarovací proces pritom netrvá ani štvrť hodinu.
Viac informácií o tom ako prebieha bootfitting, nájdete tu: Expert Point - BOOTFITTING 

 

Navštívte Expert Point v INTERSPORTe Liptovský Mikuláš!

INTERSPORT Liptovský Mikuláš (Areál Tesco)
Kamenné pole 4456/10, 031 01 Liptovský Mikuláš

Ak Vás čokoľvek zaujíma, neváhajte nás kontaktovať:
email: intersport.lm_(a)_iplayer.sk
tel.: 044/324 07 01