INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - PRE VŠETKÝCH, ČO DOVOLENKUJÚ DOMA. MY SME TU PRE VÁS! ::

PRE VŠETKÝCH, ČO DOVOLENKUJÚ DOMA. MY SME TU PRE VÁS!

24.06.2020

S nami sa nestratíte!

K začiatku letných prázdnin a teda hlavnej turistickej sezóny sme si pre všetkých milovníkov slovenskej prírody pripravili atraktívnu ponuku. Výlety do prírody a turistika patria medzi najobľúbenejšie športové aktivity Slovákov. Ináč to nebude ani toto leto! Objavte s nami aj menej známe turistické trasy v okolí Bratislavy s najnovšou mapou z dielne tradičného slovenského vydavateľa VKÚ Harmanec.

Mapu Malé Karpaty – Bratislava získa grátis prvých 350 zákazníkov, ktorí nakúpia v bratislavských pobočkách INTERSPORT turistickú obuv, oblečenie alebo výbavu v minimálnej hodnote 30 €. Platí od 29. 6. 2020 do vyčerpania zásob.

Mapa Malé Karpaty – Bratislava prešla kompletnou podrobnou aktualizáciou každej lokality miestnym šetrením osobne pracovníkmi VKÚ Harmanec, s.r.o.

Turistické trasy aj s časovými údajmi boli aktualizované v spolupráci s Klubom slovenských turistov a cykloturistické trasy boli aktualizované v spolupráci so Slovenským cykloklubom.

Kto hľadá dobrodružstvo musí byť dobre pripravený. V INTERSPORTe nájdete všetko, po čom túži srdce každého turistu. Tí, čo si chcú oddýchnuť v prírode, nájdu pod značkou McKinley všetko, čo potrebujú, či už do daždivého, alebo slnečného počasia.

Button

 

Mapu k nákupu dostanete na týchto bratislavských pobočkách INTERSPORT:

INTERSPORT Bratislava Aupark
INTERSPORT Bratislava Avion
INTERSPORT Bratislava Bory
INTERSPORT Bratislava Centrál
INTERSPORT Bratislava Petržalka

Ponuku

Tešíme sa na Vás!