INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Špeciálny režim predajní INTERSPORT počas epidémie ::

Špeciálny režim predajní INTERSPORT počas epidémie

01.04.2020

Od 1.4.2020 otvárame niektoré pobočky INTERSPORT, ktoré sa špecializujú na servis a predaj bicyklov

Aktualizované 1.4.2020

Vzhľadom na súčasnú situáciu venujeme v spoločnosti INTERSPORT veľkú pozornosť bezpečnosti a zdraviu našich zákazníkov, zamestnancov a ostatných ľudí.

INTERSPORT vníma momentálnu situáciu ako vážnu a bude sa snažiť svojou trochou prispieť k spomaleniu šírenia vírusu a následných škôd na zdraví a životoch. Znamená to výrazné obmedzenia na našich predajni, ktoré sa môžu operatívne meniť a veríme, že budú len krátkodobé

Súčasná situácia v sieti INTERSPORT:

Všetky predajne INTERSPORT sú dočasne zatvorené podľa nariadením štátnych orgánov Slovenskej republiky. Výnimku tvoria predajne, ktoré sa špecializujú na predaj a servis bicyklov. 

Od 1.4.2020 otvárame niektoré pobočky INTERSPORT, ktoré sa špecializujú na servis a predaj bicyklov. Otvorený servis a predaj bicyklov na týchto pobočkách (pre bližšie informácie kontaktujte pobočky telefonicky alebo mailom a venujte pozornosť skráteným otváracím dobám):

INTERSPORT Banská Bystrica SC Point
INTERSPORT Čadca
INTERSPORT Dolný Kubín
INTERSPORT Dunajská Streda
INTERSPORT Humenné
INTERSPORT Ilava
INTERSPORT Košice Džungľa
INTERSPORT Levice 
INTERSPORT Liptovský Mikuláš 
INTERSPORT Martin
INTERSPORT Považská Bystrica
INTERSPORT Prešov 
INTERSPORT Prievidza
INTERSPORT Ružomberok 
INTERSPORT Topoľčany
INTERSPORT Zvolen

INTERSPORT Rent Horný Smokovec - Galfy
INTERSPORT Rent Starý Smokovec - Galfy
INTERSPORT Rent Štrbské Pleso - Galfy
INTERSPORT Rent Tatranská Lomnica
 

Podmienka na vstup do predajne je rúško (alebo iné prekrytie nosa a úst), ktoré musíte mať na tvári počas celého pobytu v predajni. Poskytneme vám možnosť dezinfekcie rúk a/alebo ochranné rukavice. Do predajne nepustíme viac ako 1 osobu na 25 m2 (počet ľudí, ktorých pustíme naraz závisí od veľkosti predajne vo vašom meste a odmietneme vstup zákazníkom so symptómami. Zdôrilo vás žiadame o dodržiavanie 2 metrového odstupu medzi zákazníkmi. Povrchy na našich predajniach sú pravidelne dezinfikované. Preferujeme platbu kartou. Prosíme vás o dodržiavanie týchto podmienok, robíme to pre ochranu zdravia ľudí, ktorí sa v predajni nachádzajú.

Príjem bicyklov do servisu umožňujeme len po telefonickej objednávke a potvrdení termínu od servisného technika vo vašom meste. 

Prosím venujte pozornosť obmedzeným otváracím dobám vybraných predajní, ktoré ponúkajú servis a predaj bicyklov a mohli byť otvorené. 

Bike fitting momentálne nevykonávame.

Naša logistika naďalej pracuje spoľahlivo, dodávka tovaru je zabezpečená.

Nakupuj online. Nakupuj lokálne.

V našom e-katalógu môžete odteraz zadávať objednávky a tým pomáhať našim miestnym predajcom na Slovensku, pretože objednávky budú odosielané priamo z našich lokálnych skladov.

Každý predaj na INTERSPORT.sk je predajom u jedného z našich miestnych predajcov. Tovar v našom internetovom obchode predávajú a expedujú priamo naši predajcovia v slovenských mestách. Pri každej objednávke je maloobchod podporovaný na mieste, čo pomáha našim predajcom v tejto neľahkej situácii spôsobenej ochorením COVID 19.

Môžem sa nakaziť prostredníctvom svojej objednávky?

V súčasnosti neexistujú žiadne prípady infekcie neživými povrchmi, ako sú škatule alebo zásielky. To znamená, že nedochádza k žiadnym infekciám pri objednávkach tovaru, preberaní škatúľ, obálok atď. Všetky objednávky je možné zadávať a prijímať s dôverou.

Radi by sme vám naďalej garantovali dobré služby ako aj bezproblémový proces prepravy.

Reklamácie

Radi by sme ubezpečili našich zákazníkov, že k prípadným reklamáciám budeme pristupovať kulantne a môžete ich vybaviť, keď odznie epidémia COVID 19.

Veríme, že sa ako športovci dokážete prispôsobiť aj tejto vážnej situácii, udržiavate sa v dobrej kondícii a v zdraví a s vysokou vážnosťou dodržiavajte pokyny vlády, ktoré majú viesť k tomu, aby sme sa čím skôr mohli vrátiť k našim tréningovým plánom, športovým aktivitám a k aktívnemu tráveniu nášho voľného času spolu s tímovými kamarátmi a priateľmi. Dovtedy sa udržiavajte fit domácimi cvičeniami, alebo vychádzkami a výletmi na bicykloch na čerstvom vzduchu v lese alebo mimo frekventovaných miest.

ŠPORT JE ZDRAVIE. INTERSPORT JE S VAMI.

 

Bike