INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Detská zóna INTERSPORT na BikeFeste v Kálnici ::

Detská zóna INTERSPORT na BikeFeste v Kálnici

08.05.2018

Obľúbená letná akcia pre deti i dospelých sa blíži! Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne navštíviť najväčší bikefestival na Slovensku.

V rámci Bikefestu sa deti môžu tešiť na Detskú zónu INTERSPORT, kde zažijú množstvo zábavy počas celého víkendu.
Kedy? V piatok 25. 5. a v sobotu 26. 5. od 10:00 do 18:00 a v nedeľu 27. 5. od 9:00 do 15:00. Tešíme sa na vás v Intersport detskej zóne, ktorá bude počas celého festivalu k dispozícii zadarmo. Viac nám prezradila Nina Miklíková, mediálna tvár spoločnosti Intersport, ktorá sa venuje vytvoreniu Bikefest Detskej zóny.

PREČO SA INTERSPORT ROZHODOL VSTÚPIŤ DO CYKLOAKCIE, AKOU JE BIKEFEST?

Intersport sa dlhodobo orientuje na ponuku pre rodiny s deťmi. V portfóliu našich privátnych značiek sa nachádza aj viacero cyklistických mien, napr. Genesis, Nakamura, Cytec, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu bez nutnosti siahnuť hlboko do peňaženky. Podporujeme zdravý životný štýl celej rodiny a sme radi, že môžeme osloviť najmenších cyklistov a byťs nimi pri zdolávaní ich
kilometrov.

ČO VŠETKO BUDE DETSKÁ ZÓNA PONÚKAŤ POČAS VŠETKÝCH DNÍ TRVANIA BIKEFESTU?

V novej Detskej zóne Intersport budú prebiehať už tradičné detské pumptrackové preteky v štyroch kategóriách, na ktoré sa môžete registrovať aj na mieste. Po celý čas prevádzky detskej zóny bude prístupná detská bicyklová prekážková dráha. V prípade, že nebudete mať možnosť priviesť si vlastný detský bicykel, je možné si na mieste zapožičať detský bicykel Genesis v rôznych veľkostiach od 12" do 18" alebo odrážadlo Wild Dog. Pripravená bude aj tienená Relax Zóna s malým osviežením a stánky s posedením, v ktorých deti nájdu vymaľovánky, balóny, nálepky a coolové bajkerské tetovačky. O zábavu sa postarajú animátorky, moderátor, detská hudba a šikovná umelkyňa, ktorá namaľuje na detské tváre akúkoľvek rozprávkovú postavičku.

NA AKÉ NOVINKY SA MÔŽU TEŠIŤ RODINY A NAJMÄ DETI TENTO ROK?

Každé dieťa dostane po absolvovaní pretekov medailu. Spolu s medailou dostanú deti aj účastnícky balíček, v ktorom nájdu cyklistickú fľašu, vymaľovánku so športovou tematikou, šnúrku na kľúče a jedno špeciálne prekvapenie. V prípade horúceho dňa poteší deti aj dospelých vodná hmla. Vyhodnotenie najlepších pretekárov prebehne na hlavnom pódiu, kde budú vyhlásení spolu s ostatnými dospeláckymi kategóriami. Pre deti máme prichystanú aj súťaž o nový detský bicykel od Intersportu.

ČASOVÝ HARMONOGRAM PRETEKOV:

Piatok o 16:00 – kategória D, 8 – 10 rokov (rok narodenia 2008 – 2010)

Sobota o 10:30 – kategória A, 2 – 3 roky (rok narodenia 2015 – 2016)

Sobota o 13:30 – kategória B, 4 – 5 rokov (rok narodenia 2013 – 2014)

Sobota o 15:30 – kategória C, 6 – 7 rokov (rok narodenia 2011 – 2012)

Dbáme na bezpečnosť:
Každé dieťa je povinné mať počas jazdenia v Detskej Zóne prilbu! Cyklistické rukavice odporúčame, ale nie sú povinné.

Registrácia a info:
Viac informácií nájdete na www.bikefest.sk.


OTESTUJTE ZNAČKU GENESIS
BikeFest každoročne ponúka tri dni na testovanie a porovnávanie bikov, na ktorých si bežne nezajazdíte, ale aj takých, ktorých kúpu zvažujete. INTERSPORT prináša na testovanie bicykle značky Genesis, vrátane elektro-bikov. Zažite túto jemnú podporu na vlastnej koži. Na testovanie budú pripravené dva XC testovacie okruhy, osem zjazdových a freeride tratí a tiež fourcross a dual slalomová trať. Rezervujte si bicykel najrýchlejšie online na www.bikefest.sk a vyzdvihnite si ho v našom stane Genesis