INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Ako som si vysúťažil nový bicykel Genesis od INTERSPORTU ::

Ako som si vysúťažil nový bicykel Genesis od INTERSPORTU

21.03.2017

Všetko to začalo online prihláškou na závody INTERSPORT Marathon Serie 2016. Stačilo vyplniť pár základných údajov o sebe na webovej stránke a zúčastniť sa aspoň 1 zo 6 pretekov, ktoré sa konali v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a na Slovensku.

Séria pretekov odštartovala v českom Lipníku nad Bečvou a skončila v Svite v Nízkych Tatrách. Svoje sily si zmerali jazdci zo všetkých štyroch krajín. Pre jazdcov, ktorí dokončili aspoň 3 preteky, bol nachystaný darček, cyklistický dres Genesis. Viac pozornosti však pútala hlavná cena, ktorou bol bicykel Genesis Evolution Team. Získať ju mohol každý účastník pretekov, keďže výherca sa losoval.

Bicykel pozná majiteľa

Šťastie sa napokon usmialo na p. Čárskeho, ktorý si svojho špičkového karbónového tátoša Genesis Evolution Team vyzdvihol tesne pred novou cyklistickou sezónou v bratislavskom Intersporte Avion. Celý tím predajne sa postaral o jeho poskladanie a vyladenie, za čo im ďakujeme.


Výherca bicykla Genesis Evolution Team

 

Nie len tak hocijaký bicykel

Horský bicykel Genesis Evolution Team je ultra ľahký závodný bicykel s karbónovým rámom a 29" kolesami. Okrem toho sa môže popýšiť 22-prevodovým pohonom Shimano Deore XT a neuveriteľne spoľahlivou vidlicou Rock Shox Reba RL s OneLoc. Summa summarum: mašina.

Séria pretekov pokračuje aj v roku 2017

Intersport Marathon Serie sa koná aj tento rok. Či už ste na pretekoch ostrieľaný jazdec alebo nováčik, na tom nezáleží. Ak milujete výzvy, toto je pre Vás ako stvorené.

Viac informácií o pretekoch nájdete tu:
http://www.inter-mountain-series.eu/propozice-pid1514

Oproti minulému roku sa počet pretekov rozrástol na 7 a Vy si tak môžete vychutnať atmosféru nabitú adrenalínom v nasledujúcich mestách:

06.05.2017 Author Šela Marathon, Lipník nad Bečvou - Helfštýn (CZE)
20.05.2017 Bike Prague powered by Genesis, Praha 6 (CZE)
10.06.2017 Crosskovácsi Marathon, Budapest-Nagykovácsi (HUN)
09.07.2017 Duna Marathon, Esztergom (HUN)
15.07.2017 Salzkammergut Trophy, Bad Goisern (AUT)
29.07.2017 ŠKODA STUPAVA TROPHY, Stupava (SVK)
12.08.2017 ŠKODA Horal MTB Marathon, Svit/Nízke Tatry (SVK)

Šanca na výhru a malý darček k tomu

Všetci účastníci série 2017, ktorí dokončia aspoň 3 preteky, získajú vo finálovom maratóne cyklistický dres Genesis zadarmo. Zároveň prebehne medzi všetkými účastníkmi opäť losovanie o horský bicykel Genesis Evolution Team s 29" kolesami v hodnote 2.299€.

Vidíme sa?