INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Hurá do budúcnosti s hoverboardom „City Blitz“ ::

Hurá do budúcnosti s hoverboardom „City Blitz“

23.05.2016

Budete sa takmer vznášať – taký pocit zažijete s týmto malým bleskom od INTERSPORT-u

Vo filmoch je vznášanie sa s malou doskou nad zemou už dávno skutočnosťou.
S hoverboardom „City Blitz“ od INTERSPORT-u sa síce ešte nebudete reálne vznášať, ale budete sa tak cítiť! S trochou cviku budete mať pocit, že tento malý blesk ovládate myšlienkami. City Blitz je jediný hoverboard na trhu otestovaný spoločnosťou TÜV (technická komisia na kontrolu bezpečnosti) a spolu s dodanými chráničmi si budete vychutnávať radostnú a bezpečnú jazdu. Tento malý zázrak teraz dostanete exkluzívne v predajniach INTERSPORT.

V súčasnosti najinovatívnejší osobný dopravný prostriedok.

Celebrity v USA ich milujú: zábavný ako korčule a rýchly ako bicykel. Či už je to cesta do kancelárie, na nákupy alebo len tak pre zábavu v duchu športového štýlu, hoverboard prináša do nášho každodenného života celkom nový pocit z jazdy. Jazda na ňom je hračkou.
Minimálnym prenesením váhy sa hoverboard pohybuje dopredu, dozadu alebo do zákruty. Vďaka akumulátorovému pohonu udrží board bez problémov rovnováhu.

Závislý od vznášania sa

Georg David, hoverboard špecialista pre INTERSPORT: „Maximálna rýchlosť je 18 km/h. Komu však zo začiatku takéto športové nastavenie ešte nevyhovuje, ten si môže rýchlosť pomocou diaľkového ovládania ohraničiť na 6 km/h alebo 10 km/h. Predovšetkým v prípade detí je obmedzenie rýchlosti veľmi dôležitým nástrojom. Čo sa týka techniky jazdy, tak sa zo začiatku môže zdať, že je ťažké udržať rovnováhu. Ale už po troch minútach board robí to, čo chcete a po desiatich minútach ho ovládate celkom intuitívne bez rozmýšľania a stanete sa závislým od tohto beztiažového pohybu.“

Kvalitná technológia

Dojazd je 20 kilometrov. Stav batérie môžete sledovať vďaka integrovanému indikátoru stavu batérie. Ak sa batéria Samsung pomaly vybíja, upozorní Vás na to akustický signál. Okrem toho začnú zabudované LED svetlá blikať na červeno. Iné hoverboardy túto funkciu nemajú, a hneď ako sa batéria vybije, tak hoverboard zastavia. Už po maximálne troch hodinách je batéria opäť nabitá. Board je chránený proti vode a môžete na ňom jazdiť aj v daždi. Vďaka protišmykovej nášľapnej ploche zo silikónu dokážete na ňom pevne stáť.