INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Funkčná a odolná: outdoorová kolekcia McKINLEY RED Collection ::

Funkčná a odolná: outdoorová kolekcia McKINLEY RED Collection

01.03.2016

Prémiová kolekcia RED Collection

Alpinisti a turisti nájdu v prémiovej kolekcii McKINLEY RED atraktívny sortiment.
Či už ide o bundy, tričká, nohavice, stany, topánky, ruksaky alebo spacie vaky, všetky produkty kolekcie RED Collection sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami. Nie nadarmo v sebe ukrýva skratka RED pojmy Real Experience Design. Môžeme teda očakávať, že sa materiál a funkcia testovali v praxi a osvedčili sa v nej. A takto to aj je!

Alpinisti a turisti potrebujú spoľahlivý materiál, ktorý je ľahký a napriek tomu odolný. To platí aj pre softshellové bundy z kolekcie McKinley RED Collection. Tak, ako to od softshellových búnd očakávame, sú aj tieto modely odolné voči vetru a nepremokavé, takže sa v nich budete cítiť vždy príjemne a to aj za nepriaznivého počasia. Softshellové bundy veľmi dobre izolujú a udržiavajú príjemnú telesnú teplotu. Zároveň sú priedušné – takže sa v nich budete cítiť komfortne aj pri telesnej námahe.

Funkcia, kvalita a dizajn

Množstvo búnd značky McKINLEY má vysoký vodný stĺpec, vďaka čomu Vás spoľahlivo ochránia pred dažďom, viaceré majú odnímateľnú kapucňu, ktorá sa dá v prípade potreby skryť. Zipsy sú kvalitnej značky YKK a sú veľmi odolné. Kolekcia RED Collection využíva vlastnosti moderných technológií ako DryPlus, Aquamax, Primaloft alebo Ortholite, vďaka ktorým je toto oblečenie odolné a ľahké a dobre chráni pred vlhkom.

Naše softshellové bundy sú trendové a majú atraktívne farby a dizajn, takže vás pri vašich outdoorových a trekingových aktivitách nielen dobre ochránia ale budete v nich aj dobre vyzerať.

Softshellové bundy do každého počasia

Softshellové bundy dokážu naozaj všetko: Úspešne chránia pred nepriaznivým počasím ako vietor a dážď a zároveň sa starajú o príjemnú klímu počas námahy, tým si telo vždy udrží optimálnu teplotu. Sú tenké a dajú sa ľahko uložiť, okrem iného sú aj veľmi ľahké. Vďaka ich pevnému materiálu sú odolné a vhodné na rôzne druhy športu.
Vyskúšajte kolekciu RED Collection a presvedčte sa!