INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - INTERSPORT vlak Vás odvezie z Bratislavy do Košíc! ::
|Viac

INTERSPORT vlak Vás odvezie z Bratislavy do Košíc!

14.12.2015

Svetová jednotka v predaji športových potrieb INTERSPORT prináša pohyb Slovensku od západu až na východ! Od 13.12.2015 začína na trati Bratislava – Košice premávať rýchlik s označením R 611 INTERSPORT.

Bratislava, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Spišská Nová Ves, a Košice patria k hlavným zástavkam rýchlika, ktorý doposiaľ niesol názov Považan.  Od polovice decembra však už z reproduktorov na staniciach a nástupištiach bude znieť novučičké meno R 611 INTERSPORT.

Pod týmto názvom nájdete tento spoj aj na všetkých internetových vyhľadávačoch dopravných spojení, na elektronických tabuliach staníc a vlakov, v cestovnom poriadku, vlakovom sprievodcovi, aj na Vašom cestovnom lístku.

Samotný vlak spoznáte už zďaleka, zdobí ho logo „INTERSPORT prináša pohyb Slovensku“ a dynamické športové momenty, vďaka ktorým prinášate pohyb do svojho života každý deň aj Vy.

V duchu kampane Prinášame pohyb Slovensku, ktorá aktuálne zdobí aj vozeň vlaku chceme ľuďom komunikovať dôležitosť pohybu a zdravého životného štýlu. Značku INTERSPORT sa snažíme profilovať nie len ako predajcu športového vybavenia, ale hlavne aj ako motivátora k športovým aktivitám. Aj prostredníctvom tejto marketingovej aktivity sa nám dúfajme, podarí osloviť čo najširšiu verejnosť a predať tak ďalej myšlienku, že napriek dnešnej uponáhľanej dobe je dôležité vyhradiť si čas pre seba a  stráviť ho v pohybe pri športe. To je tá najlepšia investícia – do svojho zdravia J

Prajeme Vám štastnú, pohodlnú a zábavnú cestu!
Váš tím INTERSPORT