INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Najvýznamnejšie cyklistické trendy v roku 2014 odteraz v Intersporte ::

Najvýznamnejšie cyklistické trendy v roku 2014 odteraz v Intersporte

26.03.2014

Konečne sa začala - cyklistická sezóna 2014! Ako zvyčajne aj tento rok koučovia v Intersporte odhalili tie najvýznamnejšie trendy a inovácie. Už v tejto chvíli ich dostanete vo vyše dvadsiatich piatich predajniach Intersport na celom Slovensku. Zvedavý? Intersport-blog vám prináša tie najdôležitejšie informácie.

Horské bicykle s rozličnými veľkosťami kolies boli pred pár rokmi pre rekreačných športovcov iba utópiou. V roku 2014 je však situácia úplne iná: Interport ponúka produkty z celého spektra cyklistického trhu. V skratke:

  • 29 palcov: Pre „obrie kolá“ nie je nijaká prekážka priveľká
    Dvadsaťdeväť palcové modely prinášajú do horskej cyklistiky väčšiu stabilitu a bezpečnosť. 29-palcové bicykle nepotrebujú na prekonávanie prekážok toľko sily ako klasické 26-palcové modely. Okrem toho poskytuje nový štandard kolies vďaka väčšej styčnej ploche pneumatík pri jazde do kopca lepšiu trakciu.
  • 27,5 palcov: Dokonalé spojenie obratnosti a pohodlia
    Nová štandardná veľkosť kolies medzi etablovanými 26 a 29 palcami spája výhody oboch kategórií: kolesá sú stabilné, bezpečné a pokojné ako 29-palcové, zároveň sú však ľahké a obratné ako 26-palcové kolesá. Hoci sú čerstvou novinkou, Intersport má v ponuke celý sortiment 27,5-palcových bicyklov: Špeciálne dámske a pánske modely sú prispôsobené rozličnej telesnej stavbe žien a mužov. Už dostanete aj elektrobicykle s 27,5 palcovými kolesami.
  • 26 palcov: Klasické a inovatívne všestranné talenty
    Ľahké a stabilné, pohodlné a obratné - osvedčené 26-palcové horské bicykle spájajú vďaka kvalitným riešeniam aj zdanlivo nespojiteľné. Ak patríte medzi tých, ktorí radi zdolávajú kopce, a pri zjazde si zvolia aj single-trail, tak je táto kategória pre vás tá správna.

Veľa noviniek sa týka aj elektrobicyklov: Či už zvolíte horský, krosový, alebo komfortný bicykel, vďaka výkonným a spoľahlivým elektronickým pohonným systémom predĺžite svoje výlety a zažijete doteraz nepoznaný pocit slobody!

Na bicyklovaní je predsa krásne to, že si nemusíte vyberať medzi terénom, cestou, dlhými túrami alebo krátkymi každodennými jazdami. Modely krosových bicyklov od Intersportu na rok 2014 sú vhodné na výlety po spevnených cyklistických chodníkoch, ale zvládnu aj ľahký terén. A komfortné bicykle z aktuálnej kolekcie sa hodia nielen na každodenné jazdy na nákupy, ale rovnako aj na viacdňové výlety.

Cyklistika sa môžete venovať za každého počasia

Vďaka kvalitným odevom sa cyklistike môžete venovať za každého počasia. Aktuálna kolekcia cyklistickej módy pre dámy, pánov a deti, ktorú dostanete v Intersporte, ponúka neporaziteľnú kombináciu priedušnosti, príjemnej telesnej klímy a odvodu vlhkosti, aby ste mohli prežívať bezhraničnú radosť z jazdy za dažďa aj v horúčavách!

Nový cyklistický katalóg 2014 nájdete v tlačenej forme vo svojej predajni Intersport a jeho elektronickú verziu na intersport.sk!