INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - 30 rokov McKINLEY! ::

30 rokov McKINLEY!

09.04.2014

McKINLEY je už vyše 30 rokov synonymom kvalitného funkčného outdoorového vybavenia, vďaka ktorému môžete objavovať prírodu a zažívať dobrodružstvá v divočine.

McKINLEY je exkluzívnou outdoorovou značkou INTERSPORTu, celosvetovo najväčšieho združenia stredných podnikov v oblasti predaja športového tovaru. Od roku 1984 sa pevne etablovala v oudoorovom segmente. Dnešná ponuka produktov McKINLEY pokrýva všetky oblasti: od oblečenia, cez batohy a obuv, až po stany a spacie vaky.  Značka McKINLEY vyniká využívaním moderných materiálov a technológií a vysokými nárokmi na funkčnosť, pohodlnosť a dizajn produktov. Značka dostala svoje meno podľa vrcholu Mount McKinley na Aljaške, ktorý je so svojimi 6.168 metrami nad morom najvyšším vrchom Severnej Ameriky, a tým aj jedným z vrcholov „Seven Summits“. Výstup naň predstavuje najvyššie nároky na človeka aj materiál – nároky, ktoré McKINLEY spĺňa už od roku 1984.

Jubilejná kolekcia


Ako mimoriadne poďakovanie verným fanúšikom značky McKINLEY prináša INTERPORT od apríla 2014 do predajní exkluzívnu jubilejnú kolekciu. Kolekcia siaha od tričiek a nohavíc, cez funkčné bundy a multifunkčnú obuv, až po batohy a spacie vaky,  čím demonštruje celú šírku sortimentu.

Vrcholmi jubilejnej kolekcie sú dámska softshellová bunda Saphir, pánska funkčná bunda Diamond, multifunkčná obuv Diamond a turistický batoh Diamond 28. Softshellová bunda Saphir osloví najmä športovým strihom a elasticitou. Tí, ktorých neodradí ani extrémne počasie, sa môžu spoľahnúť na funkčnú bundu Diamond. Ochranná vrstva AQUAMAXelite odolá aj vytrvalému viacdňovému dažďu a chladným teplotám počas dlhšej trekingovej túry. Multifunkčná obuv Diamond je vhodná najmä na ľahkú turistiku a bežný deň. Batoh Diamond 28 je vďaka praktickému chrbtovému systému VentPro optimálnou voľbou na túry.

Pozývame vás objavovať krásy prírody – s McKINLEY!

www.mckinley.eu