Intersport predstavuje najnovšie letné trendy na rok 2013

03.05.2013

Trendový a individuálny - v prípade letnej ponuky od Intersportu na sezónu 2013 si to vôbec neodporuje. Na plážach sa predvádzajú neónové farby, pásiky, vlnky a kockované vzory. A čo je mimoriadne: Každá kombinácia sa dá individuálne prispôsobiť každej postave.

Keď si budú dámy aj páni toto leto užívať svoj voľný čas na kúpalisku, budú svojimi žiarivými plavkami a doplnkami konkurovať slnku: Na plážach budú prevládať neónové farby a rovnako ako farby sú pestré aj strihy. Dámy si zostavia svoju individuálnu plážovú kolekciu z rôznych dizajnov: Od horného dielu v štýle Bandeaux až po spodný diel v štýle Hot-Pant, od ramienok okolo krku po spodný diel s opaskom - každá kombinácia je možná a v predajniach Intersport ponúkame všetky kusy aj jednotlivo.

Pre všetky dostupné veľkosti platí: či niečo sedí, nezávisí od postavy! Letná móda exkluzívnych značiek Intersportu - Firefly, Magic M a Etirel je navrhnutá tak, aby maskovala problémové oblasti a zdôrazňovala pozitívne telesné znaky. Nevyrába sa podľa štandardných vzorových strihov, ale vychádza zo skutočných potrieb zákazníkov Intersportu. Aby ste sa vo veľkej ponuke veľkostí dokázali lepšie zorientovať, sú napríklad vrchné diely dámskych modelov s veľkosťou košíkov C a D špeciálne označené. Prirodzene vám pri výbere v predajniach Intersport ochotne ako módni poradcovia pomôžu aj koučovia.
„Dots & Stripes“ od Magic M: Letný hit, kolekcia dvojdielnych plaviek ponúkajúca 30 kombinácií

Najlepším príkladom širokej ponuky letnej módy na sezónu 2013 je kolekcia dvojdielnych plaviek „Dots & Stripes“ od Magic M. Každá žena si vďaka kombinácii bodiek, pásikov a jasnej modrej farby môže užiť jeden z najväčších trendov. Šesť vrchných dielov a päť spodných dielov odlišných foriem vytvárajú 30 rôznych kombinácií! Ak ste farebnejší a bláznivejší typ, určite si vyberiete z ponuky plaviek „ Waves“ od Firefly. Aj tu si každá dáma môže vybrať vhodnú kombináciu vrchných a spodných dielov. Každý diel sa dá kúpiť aj jednotlivo.

Okrem optických výnimočností je tohtoročná letná móda aj trvácnejšia ako kedykoľvek predtým: Pri viacerých modeloch Firefly a Magic M sa využíva „Lycra Xtra Life“ - nová forma elastanu, ktorá je päťnásobne odolnejšia ako pôvodné druhy materiálu. Zákazníci a zákazníčky Intersportu sa zo svojich nových plaviek budú tešiť výrazne dlhšie.

Páni, ktorým nie je móda ľahostajná, majú na výber spomedzi troch trendových strihov plaviek, ponúkame dlhé surfistické šortky, stredne dlhé šortky (po anglicky nazývané aj „Jammer“) a krátke šortky. Vzormi ani pestrofarebnosťou nezaostávajú za dámskymi modelmi: Či už fotografická potlač, pestré vzory alebo neónové farby - aj páni musia toto leto s farbou von!

V predajniach Intersport sa nájde letná móda pre celú rodinu. Aj v prípade ponuky pre deti sú výrobky individuálne prispôsobené každej vekovej skupine. Veď vkus sa v mladom veku mení minimálne tak rýchlo ako telesná stavba. Predajne Intersport sú na vysoké a vrtkavé nároky detí pripravené a ponúkajú širokú paletu farieb a vzorov. Tip na ochranu citlivej detskej pokožky: K vybraným modelom plaviek značiek Firefly a Etirel ponúkame farebne zladené tričko na ochranu pred slnkom!