Pri tenise si hravo precvičíte celé telo

15.04.2013

Ako sa dá spojiť ctižiadostivá súťaživosť s efektívnym tréningom celého tela? Dokáže to napríklad tenis! Tento všeobecne obľúbený šport zlepšuje výdrž, silu a koordinačné schopnosti. Hráči sa motivujú navzájom a poháňajú sa k najlepším výkonom. Lenivosť a pohodlnosť nemajú nijakú šancu!

Šprint k sieti, natrénovaný úder do loptičky a vyše hodinové sústavné sústredenie - tenis ako šport má tie najlepšie predpoklady, aby ste si precvičili celé telo a ešte sa pri tom aj naozaj zabavili. Tenisové ihriská nájdete v podstate všade. Vďaka tomu je tento šport príťažlivý pre toľkých ľudí v každom veku.

Než sa vyberiete na najbližší tenisový kurt, odporúčame vám navštíviť vašu obľúbenú predajňu Intersport. Nájdete tam všetko, čo správni víťazi potrebujú. Okrem vhodného oblečenia by ste sa mali pozorne venovať najmä výberu toho najdôležitejšieho - rakety. Od nej totiž závisí, ako rýchlo začiatočníci zvládnu správny úder, a či pokročilí dokážu zlepšovať svoju techniku.

Nič sa nebojte - koučovia v predajniach Intersport presne vedia, na čom pri výbere rakety záleží. Najprv sa oboznámia so štýlom hry a výkonnostnou úrovňou zákazníka a potom nájdu podľa veľkosti hlavy, výpletu, materiálu a hmotnosti vhodné modely. Koučovia vám svojimi profesionálnymi radami pomôžu pri rozhodovaní sa pre konkrétnu raketu.

Po úspešnej návšteve Intersportu sa môžete pustiť rovno do toho a vyraziť na kurt! Možno aj vašu budúcnosť už čoskoro ovládnu slová: Hra, set a výhra!