"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2017/18

10.10.2017

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

Deti rastú ako z vody. Oblečenie s nimi, žiaľ, nerastie – ale lyže áno, aspoň tie od značky Tecno Pro. INTERSPORTu sa tak podarilo vyriešiť známy problém, ktorý trápi lyžiarov už celé generácie.

Každý dospelý lyžiar si ešte dobre pamätá na svoje začiatky: Takmer každý rok bolo treba zaobstarať dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke. Z finančných dôvodov ste potom zdedili lyže po staršom bratovi či sestre. Mohlo to, samozrejme, pokaziť radosť z vášho obľúbeného zimného športu.

Na vhodných lyžiach sa učí rýchlejšie

Takéto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania - ak sú lyže prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Ťažšie bude aj udržať správnu stop v oblúku. A pri vyšších rýchlostiach začnú lyže vibrovať. Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lebo bude mať problémy s nástupom do oblúka. Pridlhé lyže sa nedajú poriadne ovládať.

Nové lyže za 35 eur.

Teraz vám ponúkame riešenie tohto problému: Ak sa rozhodnete kúpiť si v predajni zapojenej do tejto akcie jeden z dvoch modelov lyží TecnoPro „XT Team“ alebo TecnoPro „Sweety“ do 140 cm, máte možnosť získať za desať eur právo na ich výmenu.

Do dvoch rokov môžete za 25 eur lyže vymeniť za dlhší pár značky Tecno Pro (maximálne do dĺžky 150 cm). Za lyže tak zaplatíte spolu len 35 eur. Detské rastúce lyže si teraz môžete rezervovať aj ONLINE.