Plavky 2012: Dámy si tie svoje „namixujú“, páni nosia krátke šortky

27.04.2012

Mnohotvárna, pestrá a individuálna. Taká bude letná móda tejto sezóny. Svoj návrat slávia neónové farby. Modrá, žltá, zelená, ružová, oranžová – ľudia, čo sledujú módne trendy, tieto farby dokonca kombinujú.

Vďaka programu „Mix & Match“ si dámy smú svoje plavky poskladať: Znamená to, že môžete kombinovať horné a dolné diely rôznych strihov.

  

Jedna kolekcia, mnoho strihov: „Batik Checks“ od Firefly
Napríklad dámska letná kolekcia „Batik Checks“ od Firefly ponúka na výber horné diely typu Bandeaux, Softcup a Triangle. Ako dolné diely prichádzajú do úvahy strihy tanga, nohavičky s opaskom, hot pants alebo šortky. Iba táto jedna kolekcia teda poskytuje dvanásť možností, ktoré si môžete „namixovať“, podľa toho, či na sebe radšej nosíte viac alebo menej.

Často sa kombinujú aj podobné vzory, napríklad užšie a širšie pásiky, ako v kolekcii „Classic Stripes“ od Magic M. Rovnako sa vyvíjajú aj materiály: Textílie „Classic Stripes“ sú vyrobené z moderného mikrovlákna, ktoré je veľmi mäkké a príjemné na dotyk. V Intersporte dostanete bikiny a celé plavky v rozličných veľkostiach.

Ku každým plavkám ponúkame aj farebne zladené doplnky: plážovú módu, kúpacie tašky, osušky a obuv. V predajniach Intersport každej zákazníčke individuálne poradia odbornými aj módnymi tipmi naši asistenti.

Páni nosia krátke šortky v módnych farbách alebo s pestrými vzormi
Páni, ktorí kráčajú s módou, si oblečú krátke šortky. Ak sú pre vás príliš krátke, budú pre vás ideálne dlhšie surfistické šortky. Obľúbené sú plavky s elastickým pásom, ktoré končia tesne nad kolenami - a v rôznych farebných kombináciách či s fotopotlačou. Trendové farby sú najmä tyrkysová, bledozelená, oranžová a pre odvážnych aj fialová!

  

Detské plavky spájajú módu s praktickosťou. K vybraným modelom plaviek (napríklad od značiek Etirel alebo Firefly) ponúkame farebne zladené tričko na ochranu pred slnkom.