Vyhrajte lyžiarsky pobyt v najväčšej lyžiarskej oblasti Rakúska!

Lyžiarska oblasť Ski amadé ponúka veľa možností. Tu určite nájdete zaručenú snehovú nádielku uprostred neuveriteľnej panorámy v srdci Rakúskych Álp.

Päť lyžiarskych oblastí Ski amadé – Salzburský svet športu, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Großarltal vám predstavia jednu z najrozmanitejších oblastí zimných športov: 760 kilometrová zábava na svahu, 356 najlepšie upravených zjazdoviek a 270 komfortných vlekov - a to všetko iba s jedným skipasom! A s našimi špeciálnymi ponukami budete lyžovať obzvlášť výhodne! Objavte špeciálne ponuky 4=3, Bed & Breakfast+Ski, našu senzačnú veľkonočnú rodinnú akciu a oveľa viac na  www.skiamade.com

Stačí, ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a vyplníte prihlasovací formulár nižšie v termíne od 6.12.2017 do 2.1.2018 – a budete automaticky zapojený do žrebovania o jeden z troch výherných pobytov:

1 x 4 dňový pobyt v 4* hoteli + 4 dňový skipas Ski amadé pre rodinu ( 2 dospelí a max. 2 deti )
2 x 4 dňový pobyt v 4* hoteli + 4 dňový skipas Ski amadé pre 2 osoby

Ak ešte nemáte zákaznícku kartu, neváhajte a požiadajte o ňu v ktorejkoľvek pobočke INTERSPORT a získajte spolu s ňou množstvo výhod.

V prípade výhry súhlasím so zverejnením svojho mena. Z účasti sú vylúčení zamestnanci spoločnosti Intersport, ako aj zamestnanci partnerov spoločnosti, ktorí sú alebo boli zapojení do prípravy alebo spracovania súťaže.  Účastníci, ktorí boli zapísaní do súťaže prostredníctvom automatizovaných služieb, nebudú zahrnutí do žrebovania. Jedna osoba sa môže zúčastniť súťaže len raz.

Neplnoletí výhercovia si hlavnú cenu môžu vyzdvihnúť len v sprievode zákonného zástupcu. Cestovné náklady hradí víťaz alebo jeho zákonný zástupca.

Účasť v súťaži je na vlastnú zodpovednosť. Aby bola účasť v súťaži platná, musia byť údaje vyplnené úplne a správne. Víťazi budú vyžrebovaní do 15. januára 2018 a o výhre oboznámení prostredníctvom e-mailu, telefonátu alebo pošty do konca januára 2018. Peňažná náhrada alebo výmena cien nie je možná. Vymožiteľnosť práva je vylúčená.

 

S radosťou oznamujeme, že po uskutočnení žrebovania sú známi výhercovia lyžiarskeho pobytu v regióne Ski Amadé!

Hlavnú cenu: 4 dňový pobyt (3x prenocovanie) v 4* hoteli + 4 dňové skipasy Ski amadé pre rodinu (2 dospelé osoby a max. 2 deti)
Získava pani Zuzana Uhlárová z Bratislavy.

Ďalšie 2 ceny: 4 dňový pobyt (3x prenocovanie) v 4* hoteli + 4 dňový skipas Ski amadé pre 2 osoby
Získava pán Martin Makuch z Čadce a pani Želmíra Kišacová z Prievidze.

Srdečne gratulujeme výhercom a prajeme krásne zážitky na svahoch Ski amadé!

Ďakujeme všetkým za účasť v našej súťaži, sledujte nás naďalej, v súčasnosti prebieha ďalšia súťaž o atraktívny lyžiarsky pobyt.