Vyhrajte lyžiarsky pobyt v najväčšej lyžiarskej oblasti Rakúska!

Lyžiarska oblasť Ski amadé ponúka veľa možností. Tu určite nájdete zaručenú snehovú nádielku uprostred neuveriteľnej panorámy v srdci Rakúskych Álp.

Päť lyžiarskych oblastí Ski amadé Salzburský svet športu, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Großarltal vám predstavia jednu z najrozmanitejších oblastí zimných športov: 760 kilometrová zábava na svahu, 356 najlepšie upravených zjazdoviek a 270 komfortných vlekov - a to všetko iba s jedným skipasom! A s našimi špeciálnymi ponukami budete lyžovať obzvlášť výhodne! Objavte 4=3, Bed & Breakfast+Ski, našu senzačnú veľkonočnú rodinnú akciu a oveľa viac na  www.skiamade.com

Stačí, ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a vyplníte prihlasovací formulár nižšie - a budete automaticky zapojený do žrebovania o jeden z troch výherných pobytov:

1 x 4 dňový pobyt v 4* hoteli + 4 dňový skipas Ski amadé pre 4 osoby ( 2 x dospelí, 2 x deti )
2 x 4 dňový pobyt v 4* hoteli + 4 dňový skipas Ski amadé pre 2 osoby

V prípade výhry súhlasím so zverejnením svojho mena. Z účasti sú vylúčení zamestnanci spoločnosti Intersport, ako aj zamestnanci partnerov spoločnosti, ktorí sú alebo boli zapojení do prípravy alebo spracovania súťaže.  Účastníci, ktorí boli zapísaní do súťaže prostredníctvom automatizovaných služieb, nebudú zahrnutí do žrebovania. Jedna osoba sa môže zúčastniť súťaže len raz.

Neplnoletí výhercovia si hlavnú cenu môžu vyzdvihnúť len v sprievode zákonného zástupcu. Cestovné náklady hradí víťaz alebo jeho zákonný zástupca.

Účasť v súťaži je na vlastnú zodpovednosť. Aby bola účasť v súťaži platná, musia byť údaje vyplnené úplne a správne. Víťazi budú vyžrebovaní do 15. Januára 2017 a o výhre oboznámení prostredníctvom e-mailu do konca januára 2017, telefonátu alebo pošty. Peňažná náhrada alebo výmena cien nie je možná. Vymožiteľnosť práva je vylúčená.

Kompletné podmienky súťaže
 

Srdečne gratulujeme trom výhercom lyžiarskeho pobytu v Ski amadé a prajeme skvelé zážitky!

Dominika Bednarikova       (1x 4-dňový pobyt pre 4 osoby)
Daniela Kralova                  (1x 4-dňový pobyt pre 2 osoby)
Marek Hochholzer              (1x 4-dňový pobyt pre 2 osoby)