|Viac

Pokiaľ ide o šport: všetko stavte na jednu kartu!

Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Aby ste z Vašich nákupov u nás mali ešte väčší pôžitok, ponúkame Vám zdarma zákaznícku kartu INTERSPORT!
S touto mimoriadnou kartou na Vás čakajú - okrem už existujúcich výhod – každý mesiac nové exkluzívne ponuky určené len pre jej majiteľov!

 

Zákaznícku kartu INTERSPORT dostanete kedykoľvek bezplatne a nezáväzne vo všetkých zúčastnených obchodoch INTERSPORT. Vaša zákaznícka karta je platná vo všetkých predajniach INTERSPORT v SR, ktoré sú označené nasledovným symbolom.

Vaše bonus môžete po celý rok zbierať v ktorejkoľvek predajni INERSPORT. Váš ročný bonus obdržíte formou poukážky od vašej predajne, kde ju môžete následne opäť využiť.

 

Vaše výhody so zákazníckou kartou INTERSPORT:

Bonus až do výšky 3 % z vašich nákupov!

Sami sa rozhodnete, koľko ušetríte!
Pri nasledovných ročných nákupoch Vás odmeníme bonusom vo výške:

 

Túto zľavu môžete využiť bez výnimky pri každom nákupe čiže aj na akciový tovar a výpredajové výrobky*. Váš dobropis obdržíte vždy do 31. októbra (za nákupné obdobie od  1. septembra do 31. augusta). Dobropis je platný vždy do 31. augusta nasledujúceho roka.

 

*Nevzťahuje sa na nákup darčekových poukážok.

• Akcie na vybrané produkty!

Ako majiteľ zákazníckej karty INTERSPORT pravidelne obdržíte ponuky (formou newslettra alebo SMS) na vybrané výrobky za zvlášť výhodné ceny!

• Atraktívne partnerské výhody!

Zákaznícka karta INTERSPORT Vám prináša nielen výhody pri nákupoch v predajniach INTERSPORT, ale aj atraktívne výhody u vybraných partnerov jednotlivých predajní INTERSPORT. O týchto partnerských výhodách budete priebežne informovaný poštou, alebo priamo v našich predajniach.

• Narodeninová SMS so zľavou!

Ak ste majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT a poskytnete nám pri založení karty (alebo dodatočne) svoje mobilné číslo a dátum narodenia, v deň Vašich narodenín obdržíte SMS správu so zľavou -20% na nákup v predajni INTERSPORT. Zľava platí na akýkoľvek vybraný produkt z aktuálnej ponuky na predajni, okrem bicyklov a fitnes strojov, a nie je kombinovateľná s inými akciami.

To všetko na Vás čaká úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov! Stačí vo vašej predajni vyplniť objednávkový formulár a odovzdať ho na pokladni predajnému personálu.
 

Vyzdvihnite si teraz Vašu INTERPORT ZÁKAZNÍCKU KARTU a využívajte všetky jej VÝHODY!