|Viac

Pokiaľ ide o šport: všetko stavte na jednu kartu!

Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Aby ste z Vašich nákupov u nás mali ešte väčší pôžitok, ponúkame Vám zdarma zákaznícku kartu INTERSPORT!
S touto mimoriadnou kartou na Vás čakajú - okrem už existujúcich výhod – každý mesiac nové exkluzívne ponuky určené len pre jej majiteľov!

 

Zákaznícku kartu INTERSPORT dostanete kedykoľvek bezplatne a nezáväzne vo všetkých zúčastnených obchodoch INTERSPORT. Vaša zákaznícka karta je platná vo všetkých predajniach INTERSPORT v SR, ktoré sú označené nasledovným symbolom.

Vaše bonus môžete po celý rok zbierať v ktorejkoľvek predajni INERSPORT. Váš ročný bonus obdržíte formou poukážky od vašej predajne, kde ju môžete následne opäť využiť.

 

Vaše výhody so zákazníckou kartou INTERSPORT:

Bonus až do výšky 3 % z vašich nákupov!

Sami sa rozhodnete, koľko ušetríte!
Pri nasledovných ročných nákupoch Vás odmeníme bonusom vo výške:

 

Túto zľavu môžete využiť bez výnimky pri každom nákupe čiže aj na akciový tovar a výpredajové výrobky*. Váš dobropis obdržíte vždy do 31. októbra (za nákupné obdobie od  1. septembra do 31. augusta). Dobropis je platný vždy do 31. augusta nasledujúceho roka.

 

*Nevzťahuje sa na nákup darčekových poukážok.

Akcie na vybrané produkty!

Ako majiteľ zákazníckej karty INTERSPORT pravidelne obdržíte ponuky (formou newslettra alebo SMS) na vybrané výrobky za zvlášť výhodné ceny!

Atraktívne partnerské výhody!

Zákaznícka karta INTERSPORT Vám prináša nielen výhody pri nákupoch v predajniach INTERSPORT, ale aj atraktívne výhody u vybraných partnerov jednotlivých predajní INTERSPORT. O týchto partnerských výhodách budete priebežne informovaný poštou, alebo priamo v našich predajniach.
 

To všetko na Vás čaká úplne zdarma a bez akýchkoľvek záväzkov! Stačí vo vašej predajni vyplniť objednávkový formulár a odovzdať ho na pokladni predajnému personálu.
 

Vyzdvihnite si teraz Vašu INTERPORT ZÁKAZNÍCKU KARTU a využívajte všetky jej VÝHODY!