|Viac

INTERSPORT záruky

 

ZÁRUKA výmeny

 

Ak nezodpovedá produkt zakúpený v predajni Intersport očakávaniam zákazníka, počas 4 týždňov odo dňa zakúpenia výrobok i po prvom použití bez problémov vymeníme. Výrobok nesmie byť poškodený, musí byť čistý a musí zostať funkčný. K výmene je potrebný originálny pokladničný lístok. Výmena je možná len v obchode, v ktorom bol tovar zakúpený.

 

ZÁRUKA najlepších cien

 

Ak nájde zákazník do 7 dní od kúpy na Slovensku v inej  predajni identický produkt (rovnaký model, veľkosť, farba) za preukázateľne nižšiu cenu, vyplatíme mu cenový rozdiel v hotovosti. Výnimku tvoria ponuky z internetových médií a mobilných služieb, ako aj výpredajové akcie.

 

ZÁRUKA odborného poradenstva

 

U nás Vám poradia najlepšie vzdelaní predajní poradcovia, ktorí pravidelne absolvujú produktové a odborné školenia a disponujú praktickými skúsenosťami v mnohých druhoch športu. Pokiaľ nebude poradenstvo zodpovedať Vášmu očakávaniu, obráťte sa na mieste na vedúceho predajne. Zaručujeme vyriešenie Vašich problémov.

 

ZÁRUKA ponuky top značiek

 

Ako celosvetovo najväčší obchod so športovým tovarom ponúkame najlepšie svetové značky vo všetkých kategóriach a zaručujeme najlepší výber športového vybavenia a oblečenia.

 

Medzinárodná ZÁRUKA spokojnosti zákazníka & ZÁRUKA služieb

 

Nákup vo firme Intersport znamená bezstarostný nákup - a to na celom svete. Vo viac ako 5.400 obchodoch v 44 krajinách sa zákazníci môžu spoľahnúť na optimálne poradenstvo, podporu a servisné služby.