Všetky témy

01.04.2020

Aktuality

Špeciálny režim predajní INTERSPORT počas epidémie

Od 1.4.2020 otvárame niektoré pobočky INTERSPORT, ktoré sa špecializujú na servis a predaj bicyklov

viac

12.09.2019

Akcie

INTERSPORT – správa o športe 2019

Najnovšia správa spoločnosti INTERSPORT aj tento rok ukázala, že pre Slovákov sú šport a pohybová aktivita veľmi dôležité.

viac

19.03.2019

Running

15 dôvodov, prečo začať behať

Ak ste ešte stále na pochybách, či sa na beh dať, ponúkame vám zoznam dôvodov, pre ktoré sa to oplatí.

viac

14.01.2019

Aktuality

INTERSPORT 5-COUNTRIE'S-CHALLENGE v Zell am See-Kaprun

Si nadšenec lyžovania, máš rád dobrodružstvo a miluješ hory? Tak hľadáme práve Teba! Staň sa spolu s ďalšími 4 účastníkmi súčasťou slovenského tímu.

viac

17.10.2018

Akcie

ŠPORTOVÝ REPORT INTERSPORT 2018

Slováci majú najradšej turistiku. Ako športovú aktivitu ju preferuje viac ako 51 % opýtaných. Až 55 % opýtaných športuje najmä kvôli lepšiemu zdraviu. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu verejnej mienky.

viac

06.08.2018

Akcie

NAKÚP V ZĽAVE A VYHRAJ!

Našim poslaním je prinášať šport ľuďom a veľmi si ceníme, že ste sa rozhodli seba, alebo svojich blízkych potešiť nákupom práve v INTERSPORTe. Trom vyžrebovaným výhercom vrátime vynaložené prostriedky vo výške nákupu naspäť!

viac

25.06.2018

Running

4 z najbláznivejších ultramaratónov

Ultramaratóny sú najväčším testom vytrvalosti – fyzicky a mentálne. Či už si myslíte, že sú inšpiratívne alebo jednoducho bláznivé, zistite, do čoho sa púšťajú niektorí bežci po celom svete.

viac

08.05.2018

Bike

Detská zóna INTERSPORT na BikeFeste v Kálnici

Obľúbená letná akcia pre deti i dospelých sa blíži! Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne navštíviť najväčší bikefestival na Slovensku.

viac

23.04.2018

Running

Pripravte sa na vaše prvé behy na dlhšie trate s tým správnym tréningovým plánom

Hladina vášho adrenalínu už rastie a pred vami je ešte stále niekoľko mesiacov, kým prebehnete cieľovou čiarou. Príprava na maratón je postupný proces, ktorý si vyžaduje čas, odhodlanie a množstvo prípravy. Nájsť tréningový plán, ktorý zapadá do vašej každodennej rutiny, je kľúčom k tomu, aby ste zostali motivovaní a dosiahli vaše maratónske ciele.

viac

20.03.2018

Running

Silový tréning pre bežcov: sprievodca na začiatok

Kombináciou behu a silového tréningu môžete dosiahnuť rýchlejšie časy a lepšiu výdrž. Vysvetľujeme, prečo potrebujete stráviť aspoň jeden tréning za týždeň zlepšovaním sily vašich svalov.

viac

23.01.2018

Akcie

Beh v zime: naše tipy na trénovanie a beh v tme

Nedajte sa zimou alebo tmou odradiť od toho, čo ste si predsavzali a čo máte radi! Beh pred úsvitom alebo počas hmlistého večera môže byť vďaka správnemu odevu a vybaveniu bezpečný a príjemný.

viac