Všetky témy

23.01.2018

Akcie

Beh v zime: naše tipy na trénovanie a beh v tme

Nedajte sa zimou alebo tmou odradiť od toho, čo ste si predsavzali a čo máte radi! Beh pred úsvitom alebo počas hmlistého večera môže byť vďaka správnemu odevu a vybaveniu bezpečný a príjemný.

viac

19.12.2017

Zimný šport

ZIMNÁ SÚŤAŽ!

Nakúpte v predajniach INTERSPORT a vyhrajte jeden z 2 lyžiarskych pobytov v Zell am See-Kaprun a zažite lyžiarsku dovolenku na najvyššej úrovni!

viac

30.10.2017

Zimný šport

Zľavy až -50% na skipassy v TOP lyžiarských strediskách s INTERSPORT Benefit systémom!

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, či zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení.

viac

10.10.2017

Zimný šport

"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2017/18

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

viac

14.08.2017

Akcie

S preukazom ISIC, EURO26 a ITIC si v INTERSPORTe majstrom!

Ak si žiak, vysokoškolák, učiteľ alebo máš jednoducho od 6 do 26 rokov a vlastníš preukaz EURO<26, ISIC alebo ITIC, potešíme ťa. S ním totiž najnovšie ušetríš aj u nás v INTERSPORTe! A to nielen raz.

viac

27.06.2017

Aktuality

INTERSPORT podporil dobročinný detský tábor. Poznáme výsledky verejnej zbierky!

Od 7.12.2016 do 10.6.2017 ste mohli nájsť pri kasách v predajniach INTERSPORT po celom Slovensku malé pokladničky a prispieť na organizáciu detského tábora občianskeho združenia Štvorlístok deťom. Deti z chudobných rodín, siroty, polosiroty a týrané deti sa vďaka Vám, stovkám dobrovoľníkom a partnerom môžu tešiť na nezabudnuteľné leto. Veríme, že k tomu dopomôžu aj rôznorodé športové potreby, ktoré sme deťom venovali.

viac

09.06.2017

Outdoor

Hudobné festivaly: Čo si treba vziať so sebou

Jar a leto sú ročné obdobia hudobných festivalov. Od malých podujatí s ľudovou hudbou až po obrovské rockové festivaly – každý hudby a zábavy chtivý si nájde niečo pre seba. Väčšina návštevníkov strávi niekoľko nocí priamo vo festivalovom kempe vo svojom stane. Čo by nemalo chýbať v batožine, Vám prezradí náš blog.

viac

08.06.2017

Aktuality

VYHODNOTENIE SÚTAŽE: Jarná súťaž o 3 rodinné pobyty v regióne Zell am See-Kaprun!

Súťaž prebehla v termíne od 18.4.2017 do 31.5.2017 na území na území Slovenskej republiky.

viac

31.05.2017

Outdoor

Päť horúcich tipov na letné športy

Slniečko sa usmieva, leto láka von: v trende sú bicyklovanie, turistika, beh a plávanie. Blog INTERSPORTu ponúka niekoľko „horúcich“ tipov, ako si pri športovaní aj počas leta udržíte chladnú hlavu.

viac

19.05.2017

Akcie

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

viac

11.05.2017

Bike

Otestuj si bike a vyhraj bicykel GENESIS v hodnote 999,99 €!

Príďte skúsiť šťastie, a okrem zážitku z testovacej jazdy sa môžete odviezť domov na novučičkom ,,tátošovi”. V stánku GENESIS pre vás aj tento rok INTERSPORT pripravil možnosť otestovať si túto vlastnú exkluzívnu značku bicyklov. A navyše, každý kto si príde vyskúšať niektorý z našich modelov, bude zaradený do žrebovania o 29” horský bicykel GENESIS!

viac