Všetky témy

15.02.2017

Zimný šport

Behať v zime? Obmedzenia neexistujú!

Už nijaké výhovorky: Nezáleží na tom, či prší, je zima alebo tma - nemáte nijaký dôvod zrušiť plánovaný beh! Trénovať v zime je skutočnou výzvou. No vďaka správnemu konceptu sa môžete aj napriek mínusovým teplotám a nepríjemnému počasiu držať svojich bežeckých návykov nielen v ideálnom počasí.

viac

17.01.2017

Zimný šport

Detské lyžiarske oblečenie

Zimné oblečenie pre deti musí zodpovedať ich potrebám. Neznamená to iba, že bude sedieť veľkosť. Deti sú často oveľa aktívnejšie ako dospelí a sú citlivejšie na vonkajšie vplyvy. Práve preto býva aj detské športové oblečenie detailne prepracované. Čo všetko môže takéto oblečenie ponúkať?

viac

07.12.2016

Akcie

INTERSPORT POMÁHA DEŤOM v NÚDZI, POMÔŽ AJ TY!

Od 7.12.2016 nájdu zákazníci predajní INTERSPORT po celom Slovensku na kase malé pokladničky, kde môžu prispieť na pomoc deťom zo sociálne slabých rodín, týraným, či opusteným deťom. Zbierka potrvá až do konca júna 2016 a výťažok bude použitý na organizáciu letných táborov v snahe urobiť chudobným deťom život na niekoľko okamihov krajším. Garantom zbierky a zakladateľom projektu je Patrik Herman, ktorý sa tejto charitatívnej činnosti venuje už dlhší čas. My v INTERSPORTe sme veľmi radi, že sme sa mohli stať jeho súčasťou a svojou „štipkou“ prispieť pre dobrú vec.

viac

07.12.2016

Zimný šport

Ešte nepoznáte vlnu merino?

Merino je druh vlny zo špeciálneho plemena oviec. Tento druh vlny sa vďaka svojim výnimočným vlastnostiam používa aj na výrobu športového a funkčného oblečenia (klasická vlna je pritom na tento účel vyslovene nevhodná).

viac

20.11.2016

Zimný šport

"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2016/17

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

viac

01.11.2016

Zimný šport

Zľavy až -50% na skipassy v TOP lyžiarských strediskách s INTERSPORT Benefit systémom!

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, či zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení.

viac

10.10.2016

Novinky

KAMPAŇ ZAMESTNANCOV „ŠPORTUJEM. AKO TY“

Nový imidž značky predstavuje koučov INTERSPORTu vo veľkom štýle!

viac

19.07.2016

Outdoor

Čistenie a ošetrovanie softshell a textílií s membránou

Aby softshelly aj textílie s membránou nestrácali svoje vlastnosti, udržiavajte ich čisté a obnovujte ich hydrofóbnu úpravu.

viac

19.07.2016

Akcie

Detský spací vak, ktorý rastie!

Špeciálny spací vak značky McKinley, ktorého dĺžka sa dá v prípade potreby upraviť o 30 cm.

viac

06.07.2016

Súťaže

Genesis Evolution Team získal v teste biker.sk skvelé hodnotenie!

Hoci sú biky z reťazcov často používané skôr ako humorná vsuvka do konverzácie s predajcom v bikeshope, Genesis pochádzajúci z celoeurópskej siete športových obchodov Intersport tento stereotyp rozhodne nepodporil.

viac

06.07.2016

Running

Analýza chodidla nie je žiadna zbytočnosť!

Mnohí bežci si ešte vždy neuvedomujú, že bežecký pohyb nie je pre ľudské telo žiadna prechádzka ružovou záhradou. Pri behu je veľmi zaťažovaný pohybový aparát a azda najviac si toto naše hobby odnášajú kĺby. Je preto veľmi podstatné, v akej obuvi človek behá.

viac

25.05.2016

Akcie

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

viac

23.05.2016

Outdoor

Hurá do budúcnosti s hoverboardom „City Blitz“

Budete sa takmer vznášať – taký pocit zažijete s týmto malým bleskom od INTERSPORT-u

viac