Všetky témy

10.10.2016

Novinky

KAMPAŇ ZAMESTNANCOV „ŠPORTUJEM. AKO TY“

Nový imidž značky predstavuje koučov INTERSPORTu vo veľkom štýle!

viac

19.07.2016

Outdoor

Čistenie a ošetrovanie softshell a textílií s membránou

Aby softshelly aj textílie s membránou nestrácali svoje vlastnosti, udržiavajte ich čisté a obnovujte ich hydrofóbnu úpravu.

viac

19.07.2016

Akcie

Detský spací vak, ktorý rastie!

Špeciálny spací vak značky McKinley, ktorého dĺžka sa dá v prípade potreby upraviť o 30 cm.

viac

06.07.2016

Súťaže

Genesis Evolution Team získal v teste biker.sk skvelé hodnotenie!

Hoci sú biky z reťazcov často používané skôr ako humorná vsuvka do konverzácie s predajcom v bikeshope, Genesis pochádzajúci z celoeurópskej siete športových obchodov Intersport tento stereotyp rozhodne nepodporil.

viac

06.07.2016

Running

Analýza chodidla nie je žiadna zbytočnosť!

Mnohí bežci si ešte vždy neuvedomujú, že bežecký pohyb nie je pre ľudské telo žiadna prechádzka ružovou záhradou. Pri behu je veľmi zaťažovaný pohybový aparát a azda najviac si toto naše hobby odnášajú kĺby. Je preto veľmi podstatné, v akej obuvi človek behá.

viac

25.05.2016

Akcie

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

viac

23.05.2016

Outdoor

Hurá do budúcnosti s hoverboardom „City Blitz“

Budete sa takmer vznášať – taký pocit zažijete s týmto malým bleskom od INTERSPORT-u

viac

23.05.2016

Outdoor

Chrbtové systémy batohov McKinley pre pohodlné nosenie a zdravý chrbát

Iná telesná stavba si vyžaduje iné nastavenie batoha. Vďaka rozličným funkciám umožňujú chrbtové systémy od McKINLEY batoh prispôsobiť individuálnym potrebám vášho chrbta. Neprehliadnite v našej ponuke nasledujúce logá.

viac

20.05.2016

Bike

Najväčšia športová charitatívna akcia prináša už deviaty ročník. Aj tento krát s podporou INTERSPORTu!

„CEZ SLOVENSKO NA BICYKLI“ mení názov na „PARASPORT24 TOUR“

viac

18.05.2016

Outdoor

Technológie, ktoré Vám spríjemnia outdoorové športy

Funkčné oblečenie v INTERSPORTE vyniká množstvom skvelých technológií. Tie pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zabraňujú prieniku vlhkosti dovnútra a dobre chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Pri kúpe Vášho najobľúbenejšieho kúska si pozorne všímajte logá týchto technológií. V predajni INTERSPORT Vám Váš športový poradca rád presne vysvetlí, ktoré oblečenie bude pre Vás najvhodnejšie.

viac

09.05.2016

Running

INTERSPORT Ťa pozýva zmerať si svoje sily do srdca Liptova – Poludnica Run!

Ak si chceš preveriť svoje schopnosti v behaní v horách, prípadne si s ďalšími bežcami odbehnúť kvalitný tréningový beh ako prípravu na Tvoje dôležité preteky v sezóne, či jednoducho zažiť strhujúci deň v horách, Poludnica Run v Nízkych Tatrách určite predčí Tvoje očakávania!

viac

04.05.2016

Bike

BIKEFEST 2016 - najväčší bicyklový festival na Slovensku sa blíži!

Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Tento ročník prinesie priaznivcom cyklistiky viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu, druhý ročník svetovej slopestyle FMB série a chýbať nebude ani obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN.

viac

03.05.2016

Bike

Bajkovať naľahko alebo s profesionálnou výbavou?

Ste slobodná duša a na bajk vyskočíte v hocijakých športových gatiach a tričku? Pre maximálny pôžitok z jazdy nepotrebujete žiadne dodatočné príslušenstvo? Alebo patríte k bajkerom, ktorí zásadne štartujú len v poriadnom výstroji? Pretekáte s časom od hlavy po päty v profesionálnom oblečení a so všetkými možnými vychytávkami?

viac