Všetky témy

23.03.2017

Running

Trailový beh: radosť a voľnosť v správnej obuvi!

Pozor, tento blog INTERSPORT-u môže zásadne zmeniť vaše bežecké návyky: v móde je trailový beh a je na to dobrý dôvod. Tam kde končí asfalt, začína radosť z behu.

viac

23.03.2017

Outdoor

Čistenie a ošetrovanie softshell a textílií s membránou

Aby softshelly aj textílie s membránou nestrácali svoje vlastnosti, udržiavajte ich čisté a obnovujte ich hydrofóbnu úpravu.

viac

21.03.2017

Running

25 rokov značky PRO TOUCH

V roku 2017 oslavuje značka PRO TOUCH 25 rokov svojho pôsobenia na trhu.

viac

21.03.2017

Bike

Ako som si vysúťažil nový bicykel Genesis od INTERSPORTU

Všetko to začalo online prihláškou na závody INTERSPORT Marathon Serie 2016. Stačilo vyplniť pár základných údajov o sebe na webovej stránke a zúčastniť sa aspoň 1 zo 6 pretekov, ktoré sa konali v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a na Slovensku.

viac

09.03.2017

Bike

Najväčšia športová charitatívna akcia oslavuje jubilejný 10ty ročník, tentokrát aj s koncertom HUDBA BEZ BARIÉR!

Úctyhodnou 10-ročnou tradíciou sa tento rok môže popýšiť najznámejšie cyklistické benefičné podujatie na Slovensku, ktoré podporuje aj INTERSPORT prostredníctvom cyklistickej výbavy. Benefičná cyklistika Parasport24 Tour odštartovala charitatívny cyklopelotón poprvýkrát pred desiatimi rokmi pod názvom Cez Slovensko na bicykli. Svoje desiate výročie oslávi naozaj unikátnym spôsobom – v rámci cyklotýždňa Parasport24 Tour 2017 zorganizuje tiež veľký benefičný koncert Hudba bez bariér 2017.

viac

07.03.2017

Outdoor

Technológie, ktoré Vám spríjemnia outdoorové športy

Funkčné oblečenie v INTERSPORTE vyniká množstvom skvelých technológií. Tie pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zabraňujú prieniku vlhkosti dovnútra a dobre chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Pri kúpe Vášho najobľúbenejšieho kúska si pozorne všímajte logá týchto technológií. V predajni INTERSPORT Vám Váš športový poradca rád presne vysvetlí, ktoré oblečenie bude pre Vás najvhodnejšie.

viac

07.03.2017

Running

PRI VÝBERE OBUVI VÁM POMÔŽU ODBORNÍCI

Beh nie je len zábava, hoci sa nám to priznáva len ťažko. Bežecký pohyb dáva ľudskému telu poriadne zabrať. Zaťažuje pohybový aparát a najviac pri ňom trpia kĺby. Dnešná doba ponúka obrovské možnosti, a to sa týka aj bežeckej obuvi. Pri jej výbere potom človek ľahko robí chyby a skončí obutý v teniskách, ktoré jeho chodidlám a došľapu ani zďaleka nevyhovujú. Preto prišli predajne INTERSPORT s analýzou chodidiel.

viac

15.02.2017

Zimný šport

Behať v zime? Obmedzenia neexistujú!

Už nijaké výhovorky: Nezáleží na tom, či prší, je zima alebo tma - nemáte nijaký dôvod zrušiť plánovaný beh! Trénovať v zime je skutočnou výzvou. No vďaka správnemu konceptu sa môžete aj napriek mínusovým teplotám a nepríjemnému počasiu držať svojich bežeckých návykov nielen v ideálnom počasí.

viac

17.01.2017

Zimný šport

Detské lyžiarske oblečenie

Zimné oblečenie pre deti musí zodpovedať ich potrebám. Neznamená to iba, že bude sedieť veľkosť. Deti sú často oveľa aktívnejšie ako dospelí a sú citlivejšie na vonkajšie vplyvy. Práve preto býva aj detské športové oblečenie detailne prepracované. Čo všetko môže takéto oblečenie ponúkať?

viac

07.12.2016

Akcie

INTERSPORT POMÁHA DEŤOM v NÚDZI, POMÔŽ AJ TY!

Od 7.12.2016 nájdu zákazníci predajní INTERSPORT po celom Slovensku na kase malé pokladničky, kde môžu prispieť na pomoc deťom zo sociálne slabých rodín, týraným, či opusteným deťom. Zbierka potrvá až do konca júna 2017 a výťažok bude použitý na organizáciu letných táborov v snahe urobiť chudobným deťom život na niekoľko okamihov krajším. Garantom zbierky a zakladateľom projektu je Patrik Herman, ktorý sa tejto charitatívnej činnosti venuje už dlhší čas. My v INTERSPORTe sme veľmi radi, že sme sa mohli stať jeho súčasťou a svojou „štipkou“ prispieť pre dobrú vec.

viac

07.12.2016

Zimný šport

Ešte nepoznáte vlnu merino?

Merino je druh vlny zo špeciálneho plemena oviec. Tento druh vlny sa vďaka svojim výnimočným vlastnostiam používa aj na výrobu športového a funkčného oblečenia (klasická vlna je pritom na tento účel vyslovene nevhodná).

viac

20.11.2016

Zimný šport

"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2016/17

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

viac

01.11.2016

Zimný šport

Zľavy až -50% na skipassy v TOP lyžiarských strediskách s INTERSPORT Benefit systémom!

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, či zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení.

viac

10.10.2016

Novinky

KAMPAŇ ZAMESTNANCOV „ŠPORTUJEM. AKO TY“

Nový imidž značky predstavuje koučov INTERSPORTu vo veľkom štýle!

viac