|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Bike

20.04.2017

Tipy vďaka ktorým si Vaše deti užijú jazdu na bicykli tak, ako nikdy predtým!

Všetci poznáme tie šťastné výrazy detí, ktoré sa bicyklujú. Na to, aby im na tváričkách zostali po celý čas a jazda na bicykli sa neskončila katastrofou, sme pripravili pre Vás 5 najdôležitejších tipov, ktoré treba pri výbere detského bicykla zvážiť.

viac
Outdoor

12.04.2017

10 vecí, bez ktorých sa počas stanovačky v kempe len ťažko zaobídete

Dobrodružstvo, pocit slobody a možnosť kedykoľvek zmeniť miesto dovolenky, plus raňajky uprostred prírody – to nie je len vízia, ale skutočnosť, ktorú zažíva každý návštevník kempu.

viac
Aktuality

11.04.2017

JARNÁ SÚŤAŽ!

Nakúpte od 18.4. do 31.5. 2017 v predajniach INTERSPORT nad 50 € a vyhrajte jeden z 3 rodinných pobytov v Zell am See-Kaprun!

viac
Bike

31.03.2017

INTERSPORT Marathon Serie 2017 - 7 maratónov v 4 krajinách

Pre všetkých, ktorým sa zdá byť jeden cyklistický maratón za sezónu málo, sme pripravili dokopy 7 pretekov v rámci INTERSPORT Marathon Serie 2017. Jazdci, ktorí dokončia aspoň 3 preteky série, získajú dres Genesis zadarmo. A úplne všetci účastníci pretekov postupujú do zlosovania o bicykel Genesis Evolution Team v hodnote až 2.299 €!

viac
Running

23.03.2017

Trailový beh: radosť a voľnosť v správnej obuvi!

Pozor, tento blog INTERSPORT-u môže zásadne zmeniť vaše bežecké návyky: v móde je trailový beh a je na to dobrý dôvod. Tam kde končí asfalt, začína radosť z behu.

viac
Outdoor

23.03.2017

Čistenie a ošetrovanie softshell a textílií s membránou

Aby softshelly aj textílie s membránou nestrácali svoje vlastnosti, udržiavajte ich čisté a obnovujte ich hydrofóbnu úpravu.

viac
Running

21.03.2017

25 rokov značky PRO TOUCH

V roku 2017 oslavuje značka PRO TOUCH 25 rokov svojho pôsobenia na trhu.

viac
Bike

21.03.2017

Ako som si vysúťažil nový bicykel Genesis od INTERSPORTU

Všetko to začalo online prihláškou na závody INTERSPORT Marathon Serie 2016. Stačilo vyplniť pár základných údajov o sebe na webovej stránke a zúčastniť sa aspoň 1 zo 6 pretekov, ktoré sa konali v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a na Slovensku.

viac
Bike

09.03.2017

Najväčšia športová charitatívna akcia oslavuje jubilejný 10ty ročník, tentokrát aj s koncertom HUDBA BEZ BARIÉR!

Úctyhodnou 10-ročnou tradíciou sa tento rok môže popýšiť najznámejšie cyklistické benefičné podujatie na Slovensku, ktoré podporuje aj INTERSPORT prostredníctvom cyklistickej výbavy. Benefičná cyklistika Parasport24 Tour odštartovala charitatívny cyklopelotón poprvýkrát pred desiatimi rokmi pod názvom Cez Slovensko na bicykli. Svoje desiate výročie oslávi naozaj unikátnym spôsobom – v rámci cyklotýždňa Parasport24 Tour 2017 zorganizuje tiež veľký benefičný koncert Hudba bez bariér 2017.

viac
Outdoor

07.03.2017

Technológie, ktoré Vám spríjemnia outdoorové športy

Funkčné oblečenie v INTERSPORTE vyniká množstvom skvelých technológií. Tie pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zabraňujú prieniku vlhkosti dovnútra a dobre chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Pri kúpe Vášho najobľúbenejšieho kúska si pozorne všímajte logá týchto technológií. V predajni INTERSPORT Vám Váš športový poradca rád presne vysvetlí, ktoré oblečenie bude pre Vás najvhodnejšie.

viac
Running

07.03.2017

PRI VÝBERE OBUVI VÁM POMÔŽU ODBORNÍCI

Beh nie je len zábava, hoci sa nám to priznáva len ťažko. Bežecký pohyb dáva ľudskému telu poriadne zabrať. Zaťažuje pohybový aparát a najviac pri ňom trpia kĺby. Dnešná doba ponúka obrovské možnosti, a to sa týka aj bežeckej obuvi. Pri jej výbere potom človek ľahko robí chyby a skončí obutý v teniskách, ktoré jeho chodidlám a došľapu ani zďaleka nevyhovujú. Preto prišli predajne INTERSPORT s analýzou chodidiel.

viac
Zimný šport

15.02.2017

Behať v zime? Obmedzenia neexistujú!

Už nijaké výhovorky: Nezáleží na tom, či prší, je zima alebo tma - nemáte nijaký dôvod zrušiť plánovaný beh! Trénovať v zime je skutočnou výzvou. No vďaka správnemu konceptu sa môžete aj napriek mínusovým teplotám a nepríjemnému počasiu držať svojich bežeckých návykov nielen v ideálnom počasí.

viac
Zimný šport

17.01.2017

Detské lyžiarske oblečenie

Zimné oblečenie pre deti musí zodpovedať ich potrebám. Neznamená to iba, že bude sedieť veľkosť. Deti sú často oveľa aktívnejšie ako dospelí a sú citlivejšie na vonkajšie vplyvy. Práve preto býva aj detské športové oblečenie detailne prepracované. Čo všetko môže takéto oblečenie ponúkať?

viac
Akcie

07.12.2016

INTERSPORT POMÁHA DEŤOM v NÚDZI, POMÔŽ AJ TY!

Od 7.12.2016 nájdu zákazníci predajní INTERSPORT po celom Slovensku na kase malé pokladničky, kde môžu prispieť na pomoc deťom zo sociálne slabých rodín, týraným, či opusteným deťom. Zbierka potrvá až do konca júna 2017 a výťažok bude použitý na organizáciu letných táborov v snahe urobiť chudobným deťom život na niekoľko okamihov krajším. Garantom zbierky a zakladateľom projektu je Patrik Herman, ktorý sa tejto charitatívnej činnosti venuje už dlhší čas. My v INTERSPORTe sme veľmi radi, že sme sa mohli stať jeho súčasťou a svojou „štipkou“ prispieť pre dobrú vec.

viac
Zimný šport

07.12.2016

Ešte nepoznáte vlnu merino?

Merino je druh vlny zo špeciálneho plemena oviec. Tento druh vlny sa vďaka svojim výnimočným vlastnostiam používa aj na výrobu športového a funkčného oblečenia (klasická vlna je pritom na tento účel vyslovene nevhodná).

viac
Show older posts