|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Akcie

14.12.2015

INTERSPORT vlak Vás odvezie z Bratislavy do Košíc!

Svetová jednotka v predaji športových potrieb INTERSPORT prináša pohyb Slovensku od západu až na východ! Od 13.12.2015 začína na trati Bratislava – Košice premávať rýchlik s označením R 611 INTERSPORT.

viac
Zimný šport

10.12.2015

Ako si vybrať tie správne bežky

Vďaka prirodzenosti a komplexnosti pohybu spojenej s vychutnávaním krásnej zimnej prírody sa beh na lyžiach stáva čoraz obľúbenejším zimným športom. Či už ste začiatočník, rekreačný lyžiar alebo ambiciózny pretekár, vďaka moderným materiálom a dôslednému výskumu sa dnes dá výstroj presne prispôsobiť individuálnym potrebám každého jednotlivca.

viac
Aktuality

09.12.2015

Pravidelní športovci si môžu vianočné koláče vychutnať bez výčitiek

Vianočné trhy sa už začali a my ochutnávame prvé vianočné keksíky. Ten, kto teraz pravidelne športuje, sa môže bez výčitiek prehrýzť všetkými dobrotami. Intersport vás teraz povzbudí a ukáže, aký dlhý tréning odbúra kalórie z jednej porcie keksíkov.

viac
Fitnes

09.12.2015

Funkčný tréning

Mega power pre svaly, ktoré využívame pri bežných činnostiach

viac
Zimný šport

01.11.2015

Zľavy až -50% na skipassy v TOP lyžiarských strediskách s INTERSPORT Benefit systémom!

Využite skvelé zľavy na celodenné skipasy v početných lyžiarskych strediskách v hlavnej lyžiarskej sezóne, či zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení.

viac
Zimný šport

29.10.2015

Prilba, okuliare, chrániče: Trio pre väčšiu bezpečnosť

Bezpečnosť pri lyžovaní je veľmi dôležitá. Často sa o nej diskutuje. V skutočnosti je to veľmi jednoduché: Prilba, okuliare a chrániče tela by nemali chýbať vo výbave nijakého lyžiara. Spolu so štýlom jazdy prispôsobeným individuálnym schopnostiam tvoria ideálne predpoklady príjemného a predovšetkým bezpečného dňa stráveného na zjazdovke.

viac
Zimný šport

12.10.2015

"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2015/16

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

viac
Outdoor

03.08.2015

Všetci chcú stúpať do výšok

Vydajme sa na vrchol: Zaistené cesty (ferraty) sú in, stále viac ľudí sa dokáže nadchnúť pre túto silovú turistiku. Pre skúsených lezcov má INTERSPORT v ponuke dve nové znamenité ferraty.

viac
Outdoor

03.08.2015

Čo je slackline a akú výbavu k tomu potrebujem?

Vzťah medzi vykonávaním slackline a chôdzou na lane je tak trochu podobný ako medzi korčuľovaním na klasických kolieskových a in-line korčuliach. Je to relatívne podobné, ale nie to isté. Povrazolezectvo je tradičná cirkusová atrakcia, slackline je disciplína, ktorá sa vyvinula z lezeckého športu.

viac
Akcie

22.06.2015

Miluješ letné športy a fotenie?

Zapoj sa do súťaže Fotím šport pre INTERSPORT, získaj praktický športový darček a staň sa so svojou fotkou súčasťou nášho Facebook coveru!

viac
Eventy

18.06.2015

Vstaň od počítača, buď offline a hýb sa! 
Detský OFFLINE TÁBOR aj s podporou INTERSPORTu.

viac
Outdoor

15.06.2015

Ľahké a funkčné outdoorové vybavenie McKinley X-Lite

Nová séria X-Light od McKinley je inovatívna a ľahká línia pre všetkých dynamických outdoorových nadšencov.

viac
Bike

12.06.2015

Najväčšiu charitatívnu akciu „Cez Slovensko za bicykli 2015“, ktorá darovala hendikepovaným 15 tisíc Eur, podporil aj INTERSPORT!

V priebehu uplynulého týždňa sa na Slovensku uskutočnila unikátna športová charitatívna akcia. Od 1. do 5. júna prechádzal cez Slovensko cyklistický peloton hendikepovaných športovcov.

viac
Eventy

02.06.2015

Jedinečné športové podujatia spojené do jednej série, TO JE 123athlon na LIPTOVE!

5 alebo 10 kilometrový nočný beh mestom Liptovský Mikuláš s neopakovateľnou atmosférou.

viac
Aktuality

20.05.2015

INTERSPORT podporuje skvelý charitatívny projekt hendikepovaných športovcov: „Cez Slovensko na bicykli za 5 dní“

Začiatkom júna sa na Slovensku po 8.raz uskutoční unikátna športová charitatívna akcia. Za 5 dní prejde na bicykli cez Slovensko pelotón, ktorý budú tvoriť hendikepovaní športovci. Garde im bude robiť množstvo známych slovenských osobností. Spoločnými silami tak upozornia na potrebu pomáhať hendikepovaným ľuďom a ich rodinám, ale i sociálne slabým v odľahlých častiach Slovenska.

viac
Show older posts