|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

03.08.2015

Všetci chcú stúpať do výšok

Vydajme sa na vrchol: Zaistené cesty (ferraty) sú in, stále viac ľudí sa dokáže nadchnúť pre túto silovú turistiku. Pre skúsených lezcov má INTERSPORT v ponuke dve nové znamenité ferraty.

viac
Outdoor

03.08.2015

Čo je slackline a akú výbavu k tomu potrebujem?

Vzťah medzi vykonávaním slackline a chôdzou na lane je tak trochu podobný ako medzi korčuľovaním na klasických kolieskových a in-line korčuliach. Je to relatívne podobné, ale nie to isté. Povrazolezectvo je tradičná cirkusová atrakcia, slackline je disciplína, ktorá sa vyvinula z lezeckého športu.

viac
Akcie

22.06.2015

Miluješ letné športy a fotenie?

Zapoj sa do súťaže Fotím šport pre INTERSPORT, získaj praktický športový darček a staň sa so svojou fotkou súčasťou nášho Facebook coveru!

viac
Eventy

18.06.2015

Vstaň od počítača, buď offline a hýb sa! 
Detský OFFLINE TÁBOR aj s podporou INTERSPORTu.

viac
Outdoor

15.06.2015

Ľahké a funkčné outdoorové vybavenie McKinley X-Lite

Nová séria X-Light od McKinley je inovatívna a ľahká línia pre všetkých dynamických outdoorových nadšencov.

viac
Bike

12.06.2015

Najväčšiu charitatívnu akciu „Cez Slovensko za bicykli 2015“, ktorá darovala hendikepovaným 15 tisíc Eur, podporil aj INTERSPORT!

V priebehu uplynulého týždňa sa na Slovensku uskutočnila unikátna športová charitatívna akcia. Od 1. do 5. júna prechádzal cez Slovensko cyklistický peloton hendikepovaných športovcov.

viac
Eventy

02.06.2015

Jedinečné športové podujatia spojené do jednej série, TO JE 123athlon na LIPTOVE!

5 alebo 10 kilometrový nočný beh mestom Liptovský Mikuláš s neopakovateľnou atmosférou.

viac
Aktuality

20.05.2015

INTERSPORT podporuje skvelý charitatívny projekt hendikepovaných športovcov: „Cez Slovensko na bicykli za 5 dní“

Začiatkom júna sa na Slovensku po 8.raz uskutoční unikátna športová charitatívna akcia. Za 5 dní prejde na bicykli cez Slovensko pelotón, ktorý budú tvoriť hendikepovaní športovci. Garde im bude robiť množstvo známych slovenských osobností. Spoločnými silami tak upozornia na potrebu pomáhať hendikepovaným ľuďom a ich rodinám, ale i sociálne slabým v odľahlých častiach Slovenska.

viac
Akcie

06.05.2015

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

viac
Outdoor

27.04.2015

Názov značky McKinley nevznikol náhodou

Zhoda názvu značky McKinley a najvyššieho vrchu Severnej Ameriky (ktorý až do augusta 2015 niesol toto meno) nie je náhodná: McKinley - to je outdoorová a lyžiarska výbava, ktorá vydrží aj v extrémnych podmienkach. Produkty tejto prvotriednej značky dostanete iba v Intersporte.

viac
Bike

27.04.2015

Miluješ bike a fotenie?

Zapoj sa do súťaže Fotím šport pre INTERSPORT, získaj praktický športový darček a staň sa so svojou fotkou súčasťou nášho Facebook coveru!

viac
Bike

14.04.2015

INTERSPORT Marathon Serie 2015 - 6 maratónov v štyroch krajinách

viac
Running

19.03.2015

Miluješ beh a fotenie?

Zapoj sa do súťaže Fotím šport pre INTERSPORT, získaj praktický športový darček a staň sa na pár dní tvorcom nášho Facebook coveru!

viac
Outdoor

02.03.2015

Turistické paličky odbremeňujú telo a poskytujú stabilitu

Turisti by mali mať so sebou na každej túre turistické paličky. Ich výhody už presvedčili aj všetkých tých, ktorí ich odmietali, lebo ich považovali iba za pomôcku pri chôdzi.

viac
Zimný šport

27.01.2015

Ako si vybrať tie správne bežky

Vďaka prirodzenosti a komplexnosti pohybu spojenej s vychutnávaním krásnej zimnej prírody sa beh na lyžiach stáva čoraz obľúbenejším zimným športom. Či už ste začiatočník, rekreačný lyžiar alebo ambiciózny pretekár, vďaka moderným materiálom a dôslednému výskumu sa dnes dá výstroj presne prispôsobiť individuálnym potrebám každého jednotlivca.

viac
Show older posts