Aktuality - Novinky :: :: INTERSPORT Slovenská Republika
|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

28.07.2020

Spací vak: Správna starostlivosť je dôležitá!

Určite to poznáte aj vy, keď sa po náročnej túre neviete dočkať, kedy konečne vojdete do stanu, aby ste z mäkučkého spacieho vaku mohli pozorovať zapadajúce slnko – len keby sa zo spacieho vaku nešíril ten zápach, ktorý je tam len preto, že ste ho po poslednej túre v minulom roku jednoducho vložili do skrine. V tomto príspevku vám dáme pár užitočných tipov, ako sa správne postarať o váš spací vak.

viac
Bike

13.07.2020

Čo musím zohľadniť pri kúpe elektrobicykla?

Výber správneho bicykla je pre mnohých dosť vyčerpávajúcim zážitkom. Ak sa k tomu ešte pridá aj elektromotor a pojmy ako watt, krútiaci moment a newton metre, cítime sa, ako by nás katapultovali späť na hodiny fyziky.

viac
Bike

06.07.2020

Aký bicykel je pre mňa vhodný?

Ak Vás ničí záplava ponúk bicyklov, ste stále nerozhodnejší a na konci iba zaklapnete notebook alebo sa ani neodvážite navštíviť obchod, v tom prípade vám radi pomôžeme týmto menším prehľadom tých najbežnejších kategórií.

viac
Outdoor

24.06.2020

PRE VŠETKÝCH, ČO DOVOLENKUJÚ DOMA. MY SME TU PRE VÁS!

S nami sa nestratíte!

viac
Aktuality

01.04.2020

Špeciálny režim predajní INTERSPORT počas epidémie

Od 1.4.2020 otvárame niektoré pobočky INTERSPORT, ktoré sa špecializujú na servis a predaj bicyklov

viac
Akcie

12.09.2019

INTERSPORT – správa o športe 2019

Najnovšia správa spoločnosti INTERSPORT aj tento rok ukázala, že pre Slovákov sú šport a pohybová aktivita veľmi dôležité.

viac
Running

19.03.2019

15 dôvodov, prečo začať behať

Ak ste ešte stále na pochybách, či sa na beh dať, ponúkame vám zoznam dôvodov, pre ktoré sa to oplatí.

viac
Aktuality

14.01.2019

INTERSPORT 5-COUNTRIE'S-CHALLENGE v Zell am See-Kaprun

Si nadšenec lyžovania, máš rád dobrodružstvo a miluješ hory? Tak hľadáme práve Teba! Staň sa spolu s ďalšími 4 účastníkmi súčasťou slovenského tímu.

viac
Akcie

17.10.2018

ŠPORTOVÝ REPORT INTERSPORT 2018

Slováci majú najradšej turistiku. Ako športovú aktivitu ju preferuje viac ako 51 % opýtaných. Až 55 % opýtaných športuje najmä kvôli lepšiemu zdraviu. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu verejnej mienky.

viac
Akcie

06.08.2018

NAKÚP V ZĽAVE A VYHRAJ!

Našim poslaním je prinášať šport ľuďom a veľmi si ceníme, že ste sa rozhodli seba, alebo svojich blízkych potešiť nákupom práve v INTERSPORTe. Trom vyžrebovaným výhercom vrátime vynaložené prostriedky vo výške nákupu naspäť!

viac
Akcie

20.07.2018

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

viac
Running

25.06.2018

4 z najbláznivejších ultramaratónov

Ultramaratóny sú najväčším testom vytrvalosti – fyzicky a mentálne. Či už si myslíte, že sú inšpiratívne alebo jednoducho bláznivé, zistite, do čoho sa púšťajú niektorí bežci po celom svete.

viac
Running

15.05.2018

Čo by mal každý bežec vedieť o diagnostike výkonnosti?

viac
Bike

08.05.2018

Detská zóna INTERSPORT na BikeFeste v Kálnici

Obľúbená letná akcia pre deti i dospelých sa blíži! Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne navštíviť najväčší bikefestival na Slovensku.

viac
Running

23.04.2018

Pripravte sa na vaše prvé behy na dlhšie trate s tým správnym tréningovým plánom

Hladina vášho adrenalínu už rastie a pred vami je ešte stále niekoľko mesiacov, kým prebehnete cieľovou čiarou. Príprava na maratón je postupný proces, ktorý si vyžaduje čas, odhodlanie a množstvo prípravy. Nájsť tréningový plán, ktorý zapadá do vašej každodennej rutiny, je kľúčom k tomu, aby ste zostali motivovaní a dosiahli vaše maratónske ciele.

viac
Show older posts