|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

27.04.2015

Názov značky McKinley nevznikol náhodou

Zhoda názvu značky McKinley a najvyššieho vrchu Severnej Ameriky nie je náhodná: McKinley - to je outdoorová a lyžiarska výbava, ktorá vydrží aj v extrémnych podmienkach. Produkty tejto prvotriednej značky dostanete iba v Intersporte.

viac
Bike

14.04.2015

INTERSPORT Marathon Serie 2015 - 6 maratónov v štyroch krajinách

viac
Running

19.03.2015

Miluješ beh a fotenie?

Zapoj sa do súťaže Fotím šport pre INTERSPORT, získaj praktický športový darček a staň sa na pár dní tvorcom nášho Facebook coveru!

viac
Outdoor

02.03.2015

Turistické paličky odbremeňujú telo a poskytujú stabilitu

Turisti by mali mať so sebou na každej túre turistické paličky. Ich výhody už presvedčili aj všetkých tých, ktorí ich odmietali, lebo ich považovali iba za pomôcku pri chôdzi.

viac
Zimný šport

27.01.2015

Ako si vybrať tie správne bežky

Vďaka prirodzenosti a komplexnosti pohybu spojenej s vychutnávaním krásnej zimnej prírody sa beh na lyžiach stáva čoraz obľúbenejším zimným športom. Či už ste začiatočník, rekreačný lyžiar alebo ambiciózny pretekár, vďaka moderným materiálom a dôslednému výskumu sa dnes dá výstroj presne prispôsobiť individuálnym potrebám každého jednotlivca.

viac
Zimný šport

27.01.2015

Zľavy až -50% na skipassy s INTERSPORT benefitným systémom!

Lyžiarska sezóna je síce už dávno v plnom prúde, ale pred nami je ešte stále mnoho dní, kedy môžete využiť skvelé zľavy na celodenné skipassy v početných lyžiarskych strediskách, či zvýhodnené vstupy do aquaparkov a wellness zariadení.

viac
Zimný šport

27.10.2014

SÚTAŽ! Nakúpte v predajniach INTERSPORT a vyhrajte jeden z 5 lyžiarskch pobytov v Zell am See-Kaprun!

viac
Outdoor

24.07.2014

Skákací hrad pre dospelých

Poznáte Bossaball? Trochu vám pomôžeme: Bossaball je nový zábavný šport, pri ktorom sa skutočne dostane na zábavu aj na šport…

viac
Outdoor

16.07.2014

Turistika nie je hračka

Turistika je nepochybne fantastická! Myslia si to však aj deti? INTERSPORT blog vám prezradí niekoľko tipov, vďaka ktorým ani deti neodolajú volaniu hôr.

viac
Novinky

10.07.2014

Koncom júla obohatí L.Mikuláš opäť nočný beh mestom

Tretí ročník Nightrunu Liptovský Mikuláš obohatia sprievodné podujatia

viac
Outdoor

24.06.2014

Päť horúcich tipov na letné športy

Slniečko sa usmieva, leto láka von: v trende sú bicyklovanie, turistika, beh a plávanie. Blog INTERSPORTu ponúka niekoľko „horúcich“ tipov, ako si pri športovaní aj počas leta udržíte chladnú hlavu.

viac
Akcie

23.06.2014

Namixujte si váš plážový outfit 2014 s Mix&Match

Vďaka programu „Mix & Match“ si dámy môžu svoje plavky vyskladať, podľa svojich predstáv: Znamená to, že môžu kombinovať horné a dolné diely rôznych strihov.

viac
Running

27.05.2014

Otázka bežeckého štýlu

Vedeli ste, že existujú tri bežecké štýly? Aj to, že zmena osobného bežeckého štýlu môže trvať až šesť mesiacov? Vďaka INTERSPORT-Blogu udržíte tempo s dobou.

viac
Novinky

23.05.2014

TLAČOVÁ SPRÁVA

PUMA predstavuje nové dresy slovenskej futbalovej reprezentácie

viac
Running

13.05.2014

High Intensity Interval Training: Prekročte svoje hranice

Krátky, ale drsný: High Intensity Interval Training (HITT) je v trende. Táto tréningová metóda spočíva v striedaní vysoko intenzívnych intervalov s krátkymi fázami na regeneráciu. Blog INTERSPORTu pre vás zistil, čo má HITT do seba.

viac
Show older posts