|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Novinky

10.07.2014

Koncom júla obohatí L.Mikuláš opäť nočný beh mestom

Tretí ročník Nightrunu Liptovský Mikuláš obohatia sprievodné podujatia

viac
Outdoor

24.06.2014

Päť horúcich tipov na letné športy

Slniečko sa usmieva, leto láka von: v trende sú bicyklovanie, turistika, beh a plávanie. Blog INTERSPORTu ponúka niekoľko „horúcich“ tipov, ako si pri športovaní aj počas leta udržíte chladnú hlavu.

viac
Akcie

23.06.2014

Namixujte si váš plážový outfit 2014 s Mix&Match

Vďaka programu „Mix & Match“ si dámy môžu svoje plavky vyskladať, podľa svojich predstáv: Znamená to, že môžu kombinovať horné a dolné diely rôznych strihov.

viac
Running

27.05.2014

Otázka bežeckého štýlu

Vedeli ste, že existujú tri bežecké štýly? Aj to, že zmena osobného bežeckého štýlu môže trvať až šesť mesiacov? Vďaka INTERSPORT-Blogu udržíte tempo s dobou.

viac
Novinky

23.05.2014

TLAČOVÁ SPRÁVA

PUMA predstavuje nové dresy slovenskej futbalovej reprezentácie

viac
Running

13.05.2014

High Intensity Interval Training: Prekročte svoje hranice

Krátky, ale drsný: High Intensity Interval Training (HITT) je v trende. Táto tréningová metóda spočíva v striedaní vysoko intenzívnych intervalov s krátkymi fázami na regeneráciu. Blog INTERSPORTu pre vás zistil, čo má HITT do seba.

viac
Running

09.05.2014

Veľké preliezanie: „beh cez prekážky“ je v trende

Prebehnúť čo najrýchlejšie na rovnej dráhe z A do B, to je hudba minulosti: prichádzajú prekážkové behy. Ponúkajú zmenu, sú výzvou pre zúčastnených a podporujú pocit spoločného zážitku. Blog INTERSPORTu sa preto vydal na prieskum.

viac
Outdoor

09.04.2014

30 rokov McKINLEY!

McKINLEY je už vyše 30 rokov synonymom kvalitného funkčného outdoorového vybavenia, vďaka ktorému môžete objavovať prírodu a zažívať dobrodružstvá v divočine.

viac
Fitnes

01.04.2014

Prečo je pravidelné športovanie zdravé pre telo aj ducha

Že je šport zdravý, to vie medzičasom každý. Čo sa však v našom tele odohráva, keď športujeme? Kedy pocítime prvé pozitívne účinky? Intersport-Blog pozná odpovede!

viac
Bike

26.03.2014

Najvýznamnejšie cyklistické trendy v roku 2014 odteraz v Intersporte

Konečne sa začala - cyklistická sezóna 2014! Ako zvyčajne aj tento rok koučovia v Intersporte odhalili tie najvýznamnejšie trendy a inovácie. Už v tejto chvíli ich dostanete vo vyše dvadsiatich piatich predajniach Intersport na celom Slovensku. Zvedavý? Intersport-blog vám prináša tie najdôležitejšie informácie.

viac
Running

04.03.2014

Behanie: Nový 24 hodinový šport

Prší. Je chladno. Už je tma. Tri vety, ktoré boli kedysi častou dôvodom, prečo nemožno absolvovať plánovaný bežecký tréning. Dnes rekreační športovci vedia: Časy sa menia, bežecké textílie sa stále zlepšujú!

viac
Novinky

04.03.2014

Skialp Grand Tour

viac
Novinky

21.01.2014

NAJVAČŠÍ TEST SKIALPINISTICKEJ VÝSTROJE

25.01.14 Tatranská Lomnica

viac
Akcie

13.01.2014

MS vo futbale: Intersport v rytmoch samby

Medzi zápasmi Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA 2014 hrá Intersport centrálnu úlohu: Keďže je oficiálnym predajcom suvenírov tejto udalosti nájdete oficiálne produkty pre fanúšikov MS vo futbale exkluzívne iba v predajniach Intersport. Najväčšia futbalová udalosť roka bude nezabudnuteľným zážitkom a nadchne ľudí na celej zemeguli.

viac
Bike

09.01.2014

Tipy na starostlivosť o bicykel, keď jazdíte aj v zime

Či už ste nekompromisný biker alebo zodpovedne uprednostňujete ekologickú dopravu, bicykel je aj v zime obľúbený dopravný prostriedok – samozrejme, ak počasie praje a sneh a ľad sú pod horami skôr nedostatkový tovar. Intersport-blog zozbieral od koučov niekoľko tipov, ako udržať bicykel aj počas mrazivého ročného obdobia v dobrom stave.

viac
Show older posts