|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Bike

04.05.2016

BIKEFEST 2016 - najväčší bicyklový festival na Slovensku sa blíži!

Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Tento ročník prinesie priaznivcom cyklistiky viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu, druhý ročník svetovej slopestyle FMB série a chýbať nebude ani obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN.

viac
Bike

03.05.2016

Bajkovať naľahko alebo s profesionálnou výbavou?

Ste slobodná duša a na bajk vyskočíte v hocijakých športových gatiach a tričku? Pre maximálny pôžitok z jazdy nepotrebujete žiadne dodatočné príslušenstvo? Alebo patríte k bajkerom, ktorí zásadne štartujú len v poriadnom výstroji? Pretekáte s časom od hlavy po päty v profesionálnom oblečení a so všetkými možnými vychytávkami?

viac
Bike

06.04.2016

INTERSPORT Marathon Serie 2016 - 6 maratónov v štyroch krajinách

viac
Novinky

31.03.2016

Zdravé raňajky pre športovcov

Do ktorej skupiny by ste sa zaradili? Raňajkový hundroš? Ranný hladoš? Fanúšik cereálií? Alebo ste skôr na sladké?

viac
Running

29.03.2016

Ranný beh nalačno – posvietili sme si na mýtus

Nastaviť si budík na šiestu je samo o sebe malou výzvou. Potom naozaj vstať, aby ste si zanedlho viazali šnúrky na bežeckých teniskách, si už vyžaduje omnoho viac nasadenia. Oplatí sa to vôbec? Vysvetlíme vám, ktoré nebezpečenstvá by vám skutočne mohli hroziť počas „behu nalačno“ – snáď najznámejší a najrozporuplnejší bežecký mýtus…

viac
Outdoor

01.03.2016

Funkčná a odolná: outdoorová kolekcia McKINLEY RED Collection

viac
Running

25.02.2016

Trailový beh: radosť a voľnosť v správnej obuvi!

Pozor, tento blog INTERSPORT-u môže zásadne zmeniť vaše bežecké návyky: v móde je trailový beh a je na to dobrý dôvod. Tam kde končí asfalt, začína radosť z behu.

viac
Bike

24.02.2016

Horské bicykle: tri veľkosti kolies - tri rôzne zážitky z jazdy!

Zábavná 26-palcová klasika, stabilné obrovské 29-tky alebo kompromis v podobe 27,5-palcových kolies? Vyberte si horský bicykel podľa charakteru jazdy, ktorý vás vystihuje!

viac
Aktuality

24.02.2016

GÁLFYHO VRCHOLY – rozhovor s jedným z najlepších skialpinistov Európy

Róbert Gálfy je priekopníkom v mnohých oblastiach. V mladom veku bol jedným z najlepších skialpinistov Európy a horský vodca v najvyšších horách sveta. Dnes je s piatimi obchodmi INTERSPORT jedným z najväčších členov zväzu na Slovensku. Časopisu PULS porozprával pán Gálfy o svojom napínavom živote vrcholového športovca a podnikateľa.

viac
Akcie

14.12.2015

INTERSPORT vlak Vás odvezie z Bratislavy do Košíc!

Svetová jednotka v predaji športových potrieb INTERSPORT prináša pohyb Slovensku od západu až na východ! Od 13.12.2015 začína na trati Bratislava – Košice premávať rýchlik s označením R 611 INTERSPORT.

viac
Zimný šport

10.12.2015

Ako si vybrať tie správne bežky

Vďaka prirodzenosti a komplexnosti pohybu spojenej s vychutnávaním krásnej zimnej prírody sa beh na lyžiach stáva čoraz obľúbenejším zimným športom. Či už ste začiatočník, rekreačný lyžiar alebo ambiciózny pretekár, vďaka moderným materiálom a dôslednému výskumu sa dnes dá výstroj presne prispôsobiť individuálnym potrebám každého jednotlivca.

viac
Aktuality

09.12.2015

Pravidelní športovci si môžu vianočné koláče vychutnať bez výčitiek

Vianočné trhy sa už začali a my ochutnávame prvé vianočné keksíky. Ten, kto teraz pravidelne športuje, sa môže bez výčitiek prehrýzť všetkými dobrotami. Intersport vás teraz povzbudí a ukáže, aký dlhý tréning odbúra kalórie z jednej porcie keksíkov.

viac
Fitnes

09.12.2015

Funkčný tréning

Mega power pre svaly, ktoré využívame pri bežných činnostiach

viac
Zimný šport

29.10.2015

Prilba, okuliare, chrániče: Trio pre väčšiu bezpečnosť

Bezpečnosť pri lyžovaní je veľmi dôležitá. Často sa o nej diskutuje. V skutočnosti je to veľmi jednoduché: Prilba, okuliare a chrániče tela by nemali chýbať vo výbave nijakého lyžiara. Spolu so štýlom jazdy prispôsobeným individuálnym schopnostiam tvoria ideálne predpoklady príjemného a predovšetkým bezpečného dňa stráveného na zjazdovke.

viac
Zimný šport

12.10.2015

"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe aj v sezóne 2015/16

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu. A váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

viac
Show older posts