|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

02.06.2016

Ako sa správne zbaliť do batoha, aby bol ľahší?

viac
Akcie

25.05.2016

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

viac
Outdoor

23.05.2016

Chrbtové systémy batohov McKinley pre pohodlné nosenie a zdravý chrbát

Iná telesná stavba si vyžaduje iné nastavenie batoha. Vďaka rozličným funkciám umožňujú chrbtové systémy od McKINLEY batoh prispôsobiť individuálnym potrebám vášho chrbta. Neprehliadnite v našej ponuke nasledujúce logá.

viac
Outdoor

23.05.2016

Hurá do budúcnosti s hoverboardom „City Blitz“

Budete sa takmer vznášať – taký pocit zažijete s týmto malým bleskom od INTERSPORT-u

viac
Bike

20.05.2016

Najväčšia športová charitatívna akcia prináša už deviaty ročník. Aj tento krát s podporou INTERSPORTu!

„CEZ SLOVENSKO NA BICYKLI“ mení názov na „PARASPORT24 TOUR“

viac
Outdoor

18.05.2016

Technológie, ktoré Vám spríjemnia outdoorové športy

Funkčné oblečenie v INTERSPORTE vyniká množstvom skvelých technológií. Tie pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zabraňujú prieniku vlhkosti dovnútra a dobre chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Pri kúpe Vášho najobľúbenejšieho kúska si pozorne všímajte logá týchto technológií. V predajni INTERSPORT Vám Váš športový poradca rád presne vysvetlí, ktoré oblečenie bude pre Vás najvhodnejšie.

viac
Running

09.05.2016

INTERSPORT Ťa pozýva zmerať si svoje sily do srdca Liptova – Poludnica Run!

Ak si chceš preveriť svoje schopnosti v behaní v horách, prípadne si s ďalšími bežcami odbehnúť kvalitný tréningový beh ako prípravu na Tvoje dôležité preteky v sezóne, či jednoducho zažiť strhujúci deň v horách, Poludnica Run v Nízkych Tatrách určite predčí Tvoje očakávania!

viac
Bike

04.05.2016

BIKEFEST 2016 - najväčší bicyklový festival na Slovensku sa blíži!

Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Tento ročník prinesie priaznivcom cyklistiky viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu, druhý ročník svetovej slopestyle FMB série a chýbať nebude ani obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN.

viac
Bike

03.05.2016

Bajkovať naľahko alebo s profesionálnou výbavou?

Ste slobodná duša a na bajk vyskočíte v hocijakých športových gatiach a tričku? Pre maximálny pôžitok z jazdy nepotrebujete žiadne dodatočné príslušenstvo? Alebo patríte k bajkerom, ktorí zásadne štartujú len v poriadnom výstroji? Pretekáte s časom od hlavy po päty v profesionálnom oblečení a so všetkými možnými vychytávkami?

viac
Bike

06.04.2016

INTERSPORT Marathon Serie 2016 - 6 maratónov v štyroch krajinách

viac
Novinky

31.03.2016

Zdravé raňajky pre športovcov

Do ktorej skupiny by ste sa zaradili? Raňajkový hundroš? Ranný hladoš? Fanúšik cereálií? Alebo ste skôr na sladké?

viac
Running

29.03.2016

Ranný beh nalačno – posvietili sme si na mýtus

Nastaviť si budík na šiestu je samo o sebe malou výzvou. Potom naozaj vstať, aby ste si zanedlho viazali šnúrky na bežeckých teniskách, si už vyžaduje omnoho viac nasadenia. Oplatí sa to vôbec? Vysvetlíme vám, ktoré nebezpečenstvá by vám skutočne mohli hroziť počas „behu nalačno“ – snáď najznámejší a najrozporuplnejší bežecký mýtus…

viac
Outdoor

01.03.2016

Funkčná a odolná: outdoorová kolekcia McKINLEY RED Collection

viac
Running

25.02.2016

Trailový beh: radosť a voľnosť v správnej obuvi!

Pozor, tento blog INTERSPORT-u môže zásadne zmeniť vaše bežecké návyky: v móde je trailový beh a je na to dobrý dôvod. Tam kde končí asfalt, začína radosť z behu.

viac
Aktuality

24.02.2016

GÁLFYHO VRCHOLY – rozhovor s jedným z najlepších skialpinistov Európy

Róbert Gálfy je priekopníkom v mnohých oblastiach. V mladom veku bol jedným z najlepších skialpinistov Európy a horský vodca v najvyšších horách sveta. Dnes je s piatimi obchodmi INTERSPORT jedným z najväčších členov zväzu na Slovensku. Časopisu PULS porozprával pán Gálfy o svojom napínavom živote vrcholového športovca a podnikateľa.

viac
Show older posts