|Viac
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

09.04.2014

30 rokov McKINLEY!

McKINLEY je už vyše 30 rokov synonymom kvalitného funkčného outdoorového vybavenia, vďaka ktorému môžete objavovať prírodu a zažívať dobrodružstvá v divočine.

viac
Fitnes

01.04.2014

Prečo je pravidelné športovanie zdravé pre telo aj ducha

Že je šport zdravý, to vie medzičasom každý. Čo sa však v našom tele odohráva, keď športujeme? Kedy pocítime prvé pozitívne účinky? Intersport-Blog pozná odpovede!

viac
Bike

26.03.2014

Najvýznamnejšie cyklistické trendy v roku 2014 odteraz v Intersporte

Konečne sa začala - cyklistická sezóna 2014! Ako zvyčajne aj tento rok koučovia v Intersporte odhalili tie najvýznamnejšie trendy a inovácie. Už v tejto chvíli ich dostanete vo vyše dvadsiatich piatich predajniach Intersport na celom Slovensku. Zvedavý? Intersport-blog vám prináša tie najdôležitejšie informácie.

viac
Running

04.03.2014

Behanie: Nový 24 hodinový šport

Prší. Je chladno. Už je tma. Tri vety, ktoré boli kedysi častou dôvodom, prečo nemožno absolvovať plánovaný bežecký tréning. Dnes rekreační športovci vedia: Časy sa menia, bežecké textílie sa stále zlepšujú!

viac
Novinky

04.03.2014

Skialp Grand Tour

viac
Novinky

21.01.2014

NAJVAČŠÍ TEST SKIALPINISTICKEJ VÝSTROJE

25.01.14 Tatranská Lomnica

viac
Akcie

13.01.2014

MS vo futbale: Intersport v rytmoch samby

Medzi zápasmi Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA 2014 hrá Intersport centrálnu úlohu: Keďže je oficiálnym predajcom suvenírov tejto udalosti nájdete oficiálne produkty pre fanúšikov MS vo futbale exkluzívne iba v predajniach Intersport. Najväčšia futbalová udalosť roka bude nezabudnuteľným zážitkom a nadchne ľudí na celej zemeguli.

viac
Bike

09.01.2014

Tipy na starostlivosť o bicykel, keď jazdíte aj v zime

Či už ste nekompromisný biker alebo zodpovedne uprednostňujete ekologickú dopravu, bicykel je aj v zime obľúbený dopravný prostriedok – samozrejme, ak počasie praje a sneh a ľad sú pod horami skôr nedostatkový tovar. Intersport-blog zozbieral od koučov niekoľko tipov, ako udržať bicykel aj počas mrazivého ročného obdobia v dobrom stave.

viac
Zimný šport

02.01.2014

Pri skialpinizme zažijete zimu v plnej nádhere

Nikdy nie je neskoro začať so skialpinizmom. Kde a ako sa však najlepšie „chodí“ a ako sa dá so skialpinizmom najjednoduchšie začať? A čo vlastne robia snowboardisti? Intersport-blog dal dohromady dôležité informácie o tejto téme a popýtal sa naslovovzatého odborníka, na čo si majú začiatočníci dávať pozor.

viac
Zimný šport

02.12.2013

Prilba, okuliare, chrániče: Trio pre väčšiu bezpečnosť

Bezpečnosť pri lyžovaní je veľmi dôležitá. Často sa o nej diskutuje. V skutočnosti je to veľmi jednoduché: Prilba, okuliare a chrániče tela by nemali chýbať vo výbave nijakého lyžiara. Spolu so štýlom jazdy prispôsobeným individuálnym schopnostiam tvoria ideálne predpoklady príjemného a predovšetkým bezpečného dňa stráveného na zjazdovke.

viac
Aktuality

29.10.2013

Kolekcia SPYDER v INTERSPORTE!

viac
Zimný šport

18.10.2013

Behať v zime? Obmedzenia neexistujú!

Už nijaké výhovorky: Nezáleží na tom, či prší, je zima alebo tma - nemáte nijaký dôvod zrušiť plánovaný beh! Trénovať v zime je skutočnou výzvou. No vďaka správnemu konceptu sa môžete aj napriek mínusovým teplotám a nepríjemnému počasiu držať svojich bežeckých návykov. Ambicióznych bežcov nezastaví ani sneh!

viac
Fitnes

18.10.2013

„Kettlebell“ je ultimatívnou pomôckou pri Crossfitness

Crossfitness je trendom z USA! Čo je to? Crossfitness spája prvky vzpierania a intenzívneho tréningového programu. Jednou z najdôležitejších pomôcok je kettlebell od Energetics. Aké je jeho najvhodnejšie využitie a na čo si pri tom dávať pozor sa Intersport-blog popýtal u profesionálneho trénera.

viac
Akcie

30.09.2013

Viac než len nový fitnes trend: „Functional Trainer“

„Functional Trainer“ od Energetics možno pôsobí nenápadným dojmom, no tento čierny zázrak má niečo do seba: Intersport-blog sa zhováral s trénerom Thomasom Bublom o spôsoboch použitia, tipoch pre začiatočníkov a výhodách tejto modernej tréningovej pomôcky. Súčasne by mala zlepšovať silu, koordináciu a pohyblivosť – ale ako a prečo?

viac
Akcie

30.09.2013

Efektívny tréning s pomôckou „Vibration Stick“

Vibračná tyč značky Energetics je veľmi efektívna tréningová pomôcka – ale iba vtedy, ak ste schopní cviky vykonávať čisto a kontrolovane. Fitnes kouč Thomas Bubla vysvetľuje, ako a načo vibračnú tyč najlepšie využiť a ako s ňou správne trénovať. Krôčik od začiatočníka k profíkovi závisí predovšetkým od sústredenia.

viac
Show older posts