|Viac

Lyže, ktoré rastú s Vašimi deťmi

10.11.2010

Deti si sneh užijú ešte viac: S novými detskými lyžami len za 35 eur

Deti rastú ako z vody. Oblečenie s nimi, žiaľ, nerastie, ale lyže áno! Aspoň tie od exkluzívnej značky INTERSPORTu: Tecno Pro. Keď už budú lyže pre dieťa krátke, ponúkame vám za malý príplatok nový, dlhší model.

Mnohí dospelí lyžiari si ešte dobre pamätajú na svoje začiatky: Takmer každý rok bolo treba zaobstarať dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke. Z finančných dôvodov ste potom zdedili lyže po staršom bratovi či sestre. Mohlo to, samozrejme, pokaziť radosť z vášho obľúbeného zimného športu.

Na nových lyžiach sa učí rýchlejšie
Takéto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania: Ak sú lyže prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Ťažšie bude aj udržať správnu stop v oblúku. A pri vyšších rýchlostiach lyže začnú vibrovať.

Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lebo bude mať problémy s nástupom do oblúku. Pridlhé lyže sa nedajú poriadne ovládať.

Riešenie problému
Teraz ponúkame riešenie tohto problému, ktorý trápil už niekoľko generácií: Ak sa rozhodnete kúpiť v INTERSPORTe jeden z dvoch modelov „lyží, ktoré rastú s vašimi deťmi“, Tecno Pro „ XT Team“ alebo „Pro Sweety“ do 140 centimetrov, máte možnosť získať za desať eur právo na ich výmenu.

Do dvoch rokov môžete za 25 eur lyže vymeniť za dlhší pár značky Tecno Pro (maximálne do dĺžky 150 cm). Nové lyže vás tak vyjdú spolu len 35 eur.