INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - ZIMNÁ SÚŤAŽ! ::
|Viac

ZIMNÁ SÚŤAŽ!

19.12.2017

Nakúpte v predajniach INTERSPORT a vyhrajte jeden z 2 lyžiarskych pobytov v Zell am See-Kaprun a zažite lyžiarsku dovolenku na najvyššej úrovni!

Stačí spraviť jednorazový nákup v hodnote nad 100 € v predajniach INTERSPORT v SR počas doby trvania súťažnej akcie a následne registrovať nákup zadaním čísla pokladničného dokladu z nákupu (unikátne číslo účtenky) na registračnej stránke: www.zellamsee-kaprun-intersport.eu
Súťaž prebieha v termíne 3.1.-13.2.2018.

Výhry v súťaži:

2x pobyt pre 2 osoby na 4 dni / 3 noci v 4* hoteli s polopenziou, vrátane skipasov v Zell am See-Kaprun!


Alpská zima so 100% zárukou snehu, medzi ľadovcom, horami a jazerom v Zell am See-Kaprun.

Zážitok z dovolenky v Zell am See-Kaprun zahŕňa všetko, od večného ľadu na ľadovci Kitzsteinhorn vo výške viac ako 3000 metrov n. m., až po brehy zamrznutého jazera Zeller See. V tomto rozprávkovom prostredí môžete vykonávať celú paletu zimných športov. V troch lyžiarskych strediskách - Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel - na 66 zjazdovkách v dĺžke 138 kilometrov, si na svoje prídu skúsení jazdci aj pôžitkári, rodiny s deťmi aj začiatočníci. Ale aj pre tých, ktorí hľadajú zážitky na snehu ale mimo zjazdovky, ponúka región viacero možností, ako je beh na lyžiach, výlety na snežniciach a lyžiach, sánkovanie alebo športy na ľade. Dokonca aj rakúska popová legenda Wolfgang Ambros dopomohla regiónu svojou piesňou „Schifoan“ ku dnes už kultovému statusu: Geniálne svahy, „suprovný“ sneh a garancia snehu tvoria Zell am See-Kaprun skutočne miestom, po ktorom túžia milovníci zimných športov.
 

 

Najmodernejšie zasnežovacie zariadenia zaručujú absolútnu garanciu snehu, blízkosť národného parku Hohe Tauern nádherný zážitok z prírody. Snowparky nájdete vo všetkých lyžiarskych strediskách, najatraktívnejší „Superpipe“ v Rakúsku a najdlhší „Funslope“ sveta na Schmittenhöhe ponúkajú množstvo zábavy. Jediná ľadovcová lyžiarska oblasť v Salzburgsku v „Kitz“ boduje svojimi brilantnými zjazdovkami od októbra až do začiatku leta, svojimi horskými trasami a „svetom vrcholov 3000“. Vďaka svojmu širokému spektru možností je Zell am See-Kaprun jedným z najkrajších a najrozmanitejších lyžiarskych regiónov v celom Rakúsku. Zell am See - Kaprun v zime 2017/18 opäť prekvapí množstvom noviniek, pestrým kalendárom akcií a udalostí a dokonalou zábavou na snehu pre všetky vekové skupiny.

Viac o regióne: www.zellamsee-kaprun.com

Partnerské hotely súťaže:

DAS ALPENHAUSKAPRUN ****

…o živote v blízkosti hôr 

DAS ALPENHAUS KAPRUN ponúka dovolenku na najvyššej úrovni formou úspešnej kombinácie alpského životného štýlu, kulinárstva, športu a wellness zážitkov. V nezameniteľnej atmosfére tohoto 4-hviezdičkového hotela v centre Kaprunu v oblasti Pinzgau v regióne Salzburg sa hostia môžu tešiť na pôžitky vyplývajúce z kultúry bývania na najlepšej úrovni v niektorej zo 122 moderných izieb a apartmánov. Do tohoto moderného alpského rámca zapadá vynikajúca hotelová kuchyňa, ktorá poteší všetky zmysly labužníkov. Vegetariánske a vegánske jedlá dopĺňajú kulinársku ponuku. Pôžitok pre telo aj dušu zaručuje ALPEN.VEDA.SPA o rozlohe 1000 m² na 2 poschodiach so 6 saunami, soľným parným kúpeľom, relaxačnou miestnosťou s vodnými posteľami, vírivkou, krytým bazénom a širokým spektrom procedúr.

     

Sporthotel Alpenblick ****

Lyžovanie na ľadovci & wellness v jazere, v hotely Sportotel Alpenblick v Zell am See. Uprostred tejto jedinečnej krajiny sa nachádza Sporthotel Alpenblick na brehu jazera Zell a na úpätí Kitzsteinhornu vo výške 750 metrov nad morom. 90 útulných izieb a apartmánov, reštaurácia, hotelový bar a salónik a kúpeľné wellness centrum o rozlohe 1.300m² pozývajú na relaxačnú zimnú dovolenku do jedného z najkrajších regiónov v Alpách. V kúpeľnom wellness centre o rozlohe 1 300 m² objavia hostia zónu kľudu a pre seba potrebné procedúry. Oddych po prežitom aktívnom dni nájdu v relaxačnej oblasti panoramatického vodného sveta s bazénom, v „ríši zmyslov“ s bylinnou bio saunou, salzburgskou saunovou chatou, parnou alebo infra-saunou. Tí, ktorí si chcú viac potrénovať, majú možnosť vo fitness štúdiu na ploche 70 m² vybavenom bežeckým pásom, trenažérom Summit a Cross, rotopédom, multifunkčnou lavicou, trenažérom abduktoru a posilňovňou.

DAS ALPENHAUS KAPRUN ****
Schlossstraße 2  |  5710 Kaprun - Zell am See
Tel.: +43 (0) 6547 7647
willkommen(a)alpenhaus-kaprun.at
www.alpenhaus-kaprun.at

 

Sporthotel Alpenblick ****
Alte Landesstraße 6  |   A - 5700 Zell am See
Tel: +43 (0) 6542-5433
hotel(a)alpenblick.at
www.alpenblick.at

 

 

Kompletné pravidlá súťaže.