INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Otestuj si bike a vyhraj bicykel GENESIS v hodnote 999,99 €! ::
|Viac

Otestuj si bike a vyhraj bicykel GENESIS v hodnote 999,99 €!

11.05.2017

Príďte skúsiť šťastie, a okrem zážitku z testovacej jazdy sa môžete odviezť domov na novučičkom ,,tátošovi”. V stánku GENESIS pre vás aj tento rok INTERSPORT pripravil možnosť otestovať si túto vlastnú exkluzívnu značku bicyklov. A navyše, každý kto si príde vyskúšať niektorý z našich modelov, bude zaradený do žrebovania o 29” horský bicykel GENESIS!

Až 17 modelov značky GENESIS, vrátane 7 rôznych modelov elektrobicyklov eLite si môžete už teraz online zarezervovať na testovanie. Zostavili sme pre vás rôznorodú flotilu bicyklov s veľkosťami kolies 26”, 27,5” a 29”, v rozdielnych stupňoch výbavy, vrátane nášho špičkového modelu GENESIS Evolution Team Carbon, ktorý vás svojimi výbornými jazdnými vlastnosťami istotne príjemne prekvapí! Jeho kvalitu už druhú sezónu po sebe pozitívne ohodnotil aj špecializovaný časopis Biker.

Každý, kto si príde otestovať bicykel GENESIS (či už cez online registráciu, alebo registráciu v areáli Bikefestu), sa po vyplnení krátkeho dotazníka zaraďuje do žrebovania o horský bicykel Impact Ltd. 29” v hodnote 999,99 €, ktorý mu venuje sieť predajní INTERSPORT. Šťastného výhercu budeme žrebovať v nedeľu 28.5.2017 po ukončení všetkých testovacích jázd!

Značka GENESIS je vlastným konceptom siete INTERSPORT. Vývoj celej kolekcie prebieha v Rakúsku priamo pod jej krídlami. V tejto alpskej republike sú jednotlivé modely navrhované, vyvíjané a potom dôsledne testované. Značka kladie dôraz na kvalitné rámy, ich funkčnú geometriu a moderné technológie, pričom ponúka výborný pomer ceny a výkonu. A vďaka tomu, že si zakladáme na jej kvalite, sme mohli predĺžiť záruku na hlinníkové rámy až na 5 rokov!

Čakáme ťa od 26. do 28.5.2017 na Bikefeste v stánku GENESIS a tešíme sa na tvoje dojmy z testovania! Ak si hladný po informáciách, v našom stánku nájdeš navyše aj aktuálny bike katalóg 2017 a leták o analýze posedu a chodidla.