|Viac

SÚŤAŽ o lyžovačku v rakúskom Zell am See-Kaprun!

22.12.2016

Nakúpte v predajniach INTERSPORT a vyhrajte jeden z 5 lyžiarskych pobytov v Zell am See-Kaprun!

Podmienkou účasti je jednorazový nákup v hodnote nad 100 € v predajniach INTERSPORT v SR počas doby trvania súťažnej akcie a následná registrácia nákupu zadaním čísla pokladničného dokladu z nákupu (unikátne číslo účtenky) na registračnej stránke: www.zellamsee-kaprun-intersport.eu  Súťaž prebieha v termíne 4.1.-15.2.2017.

 

Hlavná výhra:
1x rodinný pobyt pre 2 dosp. osoby a 2 deti na 5 dní / 4 noci v 4* hoteli
s polopenziou, vrátane skipasov v regione Zell am See-Kaprun !

Daľšie výhry:
4x pobyt pre 2 osoby na 4 dni / 3 noci v 4* hoteli s polopenziou,
vrátane skipasov v regione Zell am See-Kaprun !

Gratulujeme všetkým výhercom!
Hlavnú výhru získava:  

Martina Ježikova, Trenčín

 

Ďaľšie výhry získavajú:

Tomaš Hazer, Poprad        

Jarmila Harangozoova, Kuralany

Matej Valjent, Partizánske              

Vladimír Komenda, Bratislava

 

Keep on rocking“ - Zima superlatívov v Zell am See-Kaprun

100% záruka snehu | Najvyššia sedačková lanovka | Nová zjazdovka snov a Jukeboxx gondoly

Zell am See-Kaprun v srdci Rakúska je jedným z najrozmanitejších zimných športových regiónov tejto krajiny: Tri lyžiarske areály Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel majú celkovo 66 zjazdoviek s dĺžkou 138 kilometrov. Moderné zasnežovacie zariadenia zaručujú absolútnu istotu snehu a blízkosť národného parku Hohe Tauern grandiózny prírodný zážitok. Snowparky vo všetkých lyžiarskych strediskách, najatraktívnejšie Superpipe v Rakúsku a najdlhší Funslope sveta na Schmittenhöhe, poskytujú množstvo zábavy naviac. Jediná ľadovcová lyžiarska oblasť v Salzbursku v „Kitz“ ponúka brilantné zjazdovky od októbra do začiatku leta, vysokohorské bežkárske trate a „Svet vrcholov 3000“.

Rodinný lyžiarsky areál Maiskogel získal medzi deťmi najvyššiu popularitu, v neposlednom rade aj vďaka sánkarskej atrakcii „Alpine Coaster Maisiflitzer“ priamo na úpätí hory. Prvá celoročná Alpská horská dráha v Salzbursku je akčným zážitkom najvyššej úrovne. S rýchlosťou až 40 kilometrov za hodinu svištia dvojmiestne boby na dráhe o dĺžke 1300 metrov do údolia.

Rýchlejšie, dlhšie, ďalej, najskôr - novinky, ktoré poskytujú zábavu
Absolútne superlativy podnecujú radosť z očakávanej zimy 2016/17 v Zell am See-Kaprun: Na Kitzsteinhorne boli pôvodné vleky nahradené novou 8-sedačkovou lanovkou – najvyššej  v Salzbursku - vrátane vyhrievaných sedačiek a ochranných štítov proti poveternostným vplyvom. Ponuku v rámci zjazdoviek na ľadovci okrem toho doplňuje nový zoznam atrakcií „Eagle Line“ so zvlnenou dráhou, skokmi a ostrými zatáčkami.

Na Schmittenhöhe otvára 10-miestna kabínková lanovka ZellamseeXpress možnosť lyžovať na zjazdovke o dĺžke 3,5 km smerom na Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: ako predzvesť nadchádzajúceho prelomového napojenia Zell am See-Kaprun na jednu z najväčších lyžiarskych oblastí v Rakúsku. ZellamseeXpress má šesť gondol s jukeboxom vrátane moderného multimediálneho zvukového systému. Novinkou na Schmittenhöhe je ponuka „Ski'n'Brunch“: V štyroch termínoch sú svahy od 7 hodiny vyhradené pre „ranné vtáčatá“, ktoré sa potom stretnú na slnečnej planine a dajú si brunch teda neskoré raňajky.

Viac o regióne: www.zellamsee-kaprun.com

 

Partnerské hotely súťaže:

Das Falkenstein - Sporthotel ****

Falkenstein, nachádzajúci sa na úpätí Kitzsteinhornu, spája rakúsku tradíciu s moderným životným štýlom. Po dlhom dni na zjazdovke, po túre na horskom bicykli alebo výlete na paraglide si môžete odpočinúť vo vonkajšej saune, pri hodine jógy alebo v priestrannom wellness. Zásoby energie môžete večer doplniť domácim chlebom z pece na drevo, čerstvými jedlami s bylinkami zo záhrady, nádherne šťavnatými steakmi či sladkými špecialitami. Pre deti, rodiny alebo priateľov je to nádherné miesto na relaxáciu a aktívny odpočinok!

 

Das Falkenstein - Sporthotel ****

Nikolaus-Gassner-Str. 79 | A - 5710 Kaprun

Tel.: +43 (0) 6547 7122

sporthotel@falkenstein.at | www.falkenstein.at

     

Hotel Tauernhof ****

Prežite najkrajšie dni v roku v Tauernhof v Kaprune. Náš tradičný rodinný 4* hotel leží na pokojnom mieste, napriek tomu má top-polohu v samom centre strediska. Rakúska pohostinnosť, kvalitné služby a nebeské kulinárske zážitky vyčaria úsmev na každej tvári. Po aktívnom dni v Zell am See-Kaprun vám naša wellness oáza "Tauernreich" na viac ako 500 m2 ponúka všetko na uvoľnenie tela a povzbudenie mysle: od krytého bazéna cez saunový svet s panoramatickou odpočivárňou až po masáže a kozmetické procedury – wellness hotel v Kaprune Vám splní každé želanie!

 

Hotel Tauernhof ****

Nikolaus Gassner Str. 9 | A-5710 Kaprun

Tel: +43 (0) 6547 / 8235-0

info@tauernhof-kaprun.at | www.tauernhof-kaprun.at

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:
Kompletné podmienky súťaže o 5x lyžiarsky pobyt v regióne Zell am See-Kaprun.
Trvanie výhernej súťaže je od 4.1.2017 do 15.2.2017.

Podmienka zapojenia sa do súťaže
Jednorazový nákup nad 100 € v čase od 4.1.2017 do 15.2.2017 v ktorejkoľvek predajni INTERSPORT na Slovensku, vyplnenie prihlasovacieho formulára na registračnej stránke: www.zellamsee-kaprun-intersport.eu  a registrácia čísla pokladničného bloku. Výhernej súťaže sa môžu zúčastniť osoby od veku min.18 rokov s trvalým pobytom na území SR.
Zaregistrovať sa je možné aj viackrát a to vždy s novým číslom pokladničného dokladu, opakovaným  nákupom má súťažiaci väčšiu šancu na výhru. Každý súťažiaci však môže získať len jednu výhru. Organizátor si vyhradzuje právo vyžiadať si od účastníkov dôkaz o splnení vyššie uvedených podmienok. Ak tento dôkaz nebude na požiadanie poskytnutý, môže byť účastník organizátorom z akcie vylúčený, príp. môže byť odmietnuté vydanie výhry. Organizátor si ďalej vyhradzuje právo vylúčiť s okamžitým účinkom z účasti účastníkov, ktorí sa previnia proti trestnému zákonu, dobrým mravom alebo týmto podmienkam súťaže, alebo ktorí sa budú usilovať technickou manipuláciou ovplyvniť kampaň. V prípade vylúčenia z výhernej súťaže môžu byť výhry dodatočne odobraté alebo spätne vyžiadané.
Účastník je sám zodpovedný za správnosť uvedených kontaktných údajov. Pokiaľ nebude možné vecnú cenu v priebehu výhernej hry v dôsledku chybne uvedených údajov správne priradiť, nárok účastníka na výhru zaniká..

Výhry a odovzdanie výhier
HLAVNÁ VÝHRA:
1x rodinný pobyt (2 dospelí, 2 deti) na 5 dní / 4 noci v 4* hoteli s polopenziou, vrátane skipasov v Zell am See-Kaprun
DAĽŠIE VÝHRY:
4x pobyt pre 2 osoby na 4 dni / 3 noci v 4* hoteli s polopenziou, vrátane skipasov v regióne Zell am See-Kaprun

Žrebovanie výhercov bude uskutočnené do 7 dní po ukončení súťaže. Výhru, teda celkom 5 lyžiarskych pobytov, získa 5 súťažiacich ktorí splnili všetky podmienky účasti v súťaži a ktorí budú vyžrebovaní podľa nasledovného žrebovacieho kľúča:  P/1,1 ; P/2,2 ; P/3,3; P/4,4 ; P/5,5 ( přičom „P“ predstavuje počet všetkých platných registrácií zoradených vzostupne podľa dátumu a času platnej registrácie do súťaže).
Výhercovia budú do 25.2.2017 informovaní organizátorom súťaže o výhre prostredníctvom uvedených kontaktných údajov a obdržia podrobnejšie informácie k predmetu a čerpaniu výhry.

Čerpanie výhry
Výherný pobytový poukaz platí 1 rok od dátumu vystavenia, čerpanie pobytu je možné počas celej doby platnosti poukazu okrem dní rakúskych sviatkov.
Hodnota výhry
Hodnota nepeňažnej výhry neprekračuje hodnotu 350,- Eur, nevzniká tak zákonná povinnosť zdanenia výhry prostredníctvom podania daňového priznania.

Ochrana osobných údajov
Účasťou na tejto spotrebiteľskej akcii prejavuje každý účastník svoj súhlas s jej pravidlami a udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb.z., svoj súhlas s tým, aby osobné údaje poskytnuté behom tejto súťaže (meno, priezvisko, email, psč, mesto a tel. číslo) boli až do odvolania zaradené do databázy organizátorov súťaže za účelom vyhodnotenia súťaže a ďalšieho marketingového spracovania. Poskytnutý súhlas súťažiaceho zahrňuje taktiež súhlas s prenosom osobných údajov do štátov EU. Organizátor nie je zodpovedný za prípadné technické problémy pri prenose dát elektronickými prostriedkami. V prípade súhlasu so spracovaním osobných údajov na marketingové účely  súhlasí účastní s tým, že udané osobné údaje môžu byť použité na marketingové účely. Tieto údaje nebudú zo strany organizátorov poskytnuté na tretie subjekty.
Poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov je dobrovoľné a účastník súťaže môže tento súhlas kedykoľvek bezplatne odvolať písomne na adrese organizátora súťaže alebo na e-mailovej adrese: intersport@intersport.sk alebo na: welcome@zellamsee-kaprun.com.

Zmeny pravidiel účasti a ukončenie výhernej hry
Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť podmienky účasti. Ďalej si organizátor vyhradzuje právo výhernú hru, príp. žrebovanie kedykoľvek z dôležitého dôvodu bez predchádzajúceho oznámenia ukončiť alebo prerušiť. Toto platí najmä pre také dôvody, ktoré narúšajú alebo zabraňujú plánovanému priebehu výhernej hry, príp. žrebovania.
Dodatočné podmienky
Z účasti sú vylúčení zákonní zástupcovia a pracovníci organizátorov súťaže, ako aj všetky osoby zúčastnené na realizácii výhernej hry. Organizátor neručí za technické alebo iné problémy, ktoré sú mimo jej vplyvu. Účasťou na kampani účastník vyhlasuje, že s obsahom týchto podmienok účasti súhlasí.
Organizátori súťaže:
Organizátorom akcie sú spoločnosti, spoločnosť INTERSPORT SK s.r.o., Rožňavská 12, 821 04 Bratislava, SR a Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH, Brucker Bundesstrasse 1a, 5700 Zell am See, Rakúsko (ďalej len „organizátori“)., (ďalej len „organizátori“). Organizátori akcie si vyhradzujú právo akciu kedykoľvek zmeniť, predĺžiť, či bez náhrady ukončiť. Konečné rozhodnutie o sporných otázkach je vždy na organizátoroch akcie. Organizátori ani spoluorganizátori akcie nezodpovedajú za prípadné škody vzniknuté výhercom súťaže v súvislosti s užívaním výhry. Akékoľvek vymáhanie účasti alebo výhry v akcii právnou cestou je vylúčené.