INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - KAMPAŇ ZAMESTNANCOV „ŠPORTUJEM. AKO TY“ ::
|Viac

KAMPAŇ ZAMESTNANCOV „ŠPORTUJEM. AKO TY“

10.10.2016

Nový imidž značky predstavuje koučov INTERSPORTu vo veľkom štýle!

Po národnom kastingu na Slovensku sa 15 zamestnancov INTERSPORTu kvalifikovalo na tváre športového obchodu č. 1. Iné krajiny, v ktorých INTERSPORT pôsobí, túto sľubnú kampaň prevzali taktiež.

Mysleli by si Armin Kaiser z Rakúska a Edit Viktória Bakosová z Maďarska, že sa raz budú pozerať na svet z veľkých billboardov? Snívali Lukáš Pospíšil z Česka alebo Dr. Róbert Gálfy zo Slovenska o tom, že sa raz objavia na tisícoch letákov ? A čo majú spoločné?

Všetci štyria sú športoví nadšenci a kouči INTERSPORTu a spolu s ďalšími 65 kolegami vyhrali v modelingovej súťaži. Vo všetkých štyroch partnerských krajinách INTERSPORTu, t.j. v Rakúsku, Maďarsku, na Slovensku a v Českej republike sa do súťaže zapojilo vyše 100 zamestnancov INTERSPORTU.

Od polovice septembra sa na miliónoch letákov, poukážkových knižiek a plagátov objavilo celkom 69 koučov INTERSPORT. Niektorých bude vidno i na veľkoplošných obrazovkách v obchodoch.

Koho sme hľadali?

Hľadali sme tvár kampane INTERSPORTu! Nie ďalšiu slovenskú topmodelku, ale kolegyne a kolegov, ktorých ich obľúbený šport naozaj baví. Ktorí vyžarujú sympatiu a pritom vyzerajú autenticky, ale aj zdravé športové typy. Ktorí vedia, kde sú a kto sú. Hľadali sme rôznorodosť, a to vo všetkých vekových skupinách. Pod heslom „Hľadáme Tvoju tvár - nie tvoje telo!“ išlo o poctivý nábor ľudí zo „skutočného“ sveta INTERSPORTU.

Nové reklamné vystúpenie s autentickými svedectvami

Kampaň „Športujem. Ako Ty“ začne túto jeseň. INTERSPORT chce priniesť značku INTERSPORT ešte bližšie k zákazníkom a stať sa v regióne uprednostňovaným športovým partnerom. Do kampane sú zapojené rôzne druhy športu, ktoré sa menia opakovane a podľa sezóny - vierohodne a autenticky.

Záujem, prejavilo 117 kandidátov, z ktorých urobila prvotný výber špeciálna porota. Potom sa v Rakúsku, Českej republike a Maďarsku konalo vzrušujúce fotenie. Prípravy s profesionálnymi vizážistami a fotografmi boli pre kandidátov absolútnym zlatým klincom.

  
  
  

Čísla, dáta, fakty

INTERSPORT INTERNATIONAL prevádzkuje okolo 5500 obchodov v 45 krajinách.

Vedenie INTERSPORTU Austria Manažment: Dipl. Kfm. Mathias Boenke

Radi Vám odpovieme na ďalšie otázky