INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Lyžovačka v 10 najkrajších lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Taliansku! ::
|Viac

Lyžovačka v 10 najkrajších lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Taliansku!

30.10.2017

 

Čerstvo zratrakované zjazdovky, nádherné svahy pre všetkých lyžiarov, zasnežená zimná krajina s nádherným výhľadom, čistý horský vzduch a útulné chaty – to všetko sú ingrediencie na príjemnú a nezabudnuteľnú zimnú dovolenku.

    

Lyžiarske strediská združenia SKISPORT.COM, v ktorých platí sezónny skipas SunnyCard, Vám však môžu ponúknuť ešte oveľa, oveľa viac. Aby bola spoločná zimná dovolenka skutočne jedinečná a pohodová, máme k dispozícii atraktívne cenové ponuky, skvelé rodinné zľavy, prehľadné lyžiarske strediská a napínavé lyžiarske atrakcie pre malých i veľkých. Svoje prvé zákruty si v našich „detských parkoch“ môžu vyskúšať aj naši najmenší hostia.

Toto sú lyžiarske strediská SKISPORT.COM, ktoré splnia každý sen o zimnej dovolenke:

  • Grossglockner/Heiligenblut – tu si môžete na rozsiahlych freeride svahoch užívať lyžiarsku zábavu v alpskom štýle až do jari www.gross-glockner.at
  • Hinterstoder – víťaz testu „Lyžiarske strediská do 40 kilometrov zjazdoviek“ a trate svetového pohára s dychvyrážajúcou panorámou  www.hiwu.at
  • Hochficht – špičkové rodinné lyžiarske stredisko – lyžovanie na rozmedzí Rakúska, Nemecka a Česka, novinkou v sezóne 2017/18 je 10 miestna kabínová lanovka www.hochficht.at
  • Hochkar – vysokohorská poloha a legendárny sneh až do začiatku apríla. Centrum pre milovníkov alpských zimných športov vo východných Alpách www.hochkar.com
  • Lackenhof am Ötscher – rodinný raj v atraktívnej dolnorakúskej lyžiarskej obci Lackenhof www.oetscher.at
  • Kasberg – rodinné lyžiarske stredisko v Hornom Rakúsku pre začiatočníkov i pokročilých s veľkým zážitkovým svetom pre deti www.kasberg.at
  • HochKössen – prebrázdite „ActionHill“, ako sa vám zachce, alebo sa jednoducho vybláznite v jednom z najzasneženejších tirolských regiónov www.bergbahnen-koessen.at
  • Wurzeralm – TEN PRAVÝ tajný tip pre rodiny a pre uvoľnenú radosť z lyžovačky s rýchlou dostupnosťou www.hiwu.at
  • Schnalstaler Gletscher – stredisko v Južnom Tirolsku so zárukou snehu od októbra do mája www.schnalstal.com
  • Savognin – rodinný a športový prázdninový región vo Švajčiarsku www.savogninbergbahnen.ch

Vďaka špeciálnym dovolenkovým paušálom prispôsobeným pre rodiny a ponuke „deti do 15 rokov zdarma (skipas + noc)“ je tu lyžiarska zábava zaručene lacnejšia.

 

Podmienky súťaže

Priebeh a pravidlá súťaže:

Facebook súťaž „SÚŤAŽte o 50 skipasov do 10 najkrajších lyžiarskych oblastí Rakúska, Talianska a Švajčiarska!“ bude prebiehať v období 2.11. – 15.11.2017. Na facebookovej stránke INTERSPORT https://www.facebook.com/intersport.sk  bude po celú dobu súťaže zverejnený súťažný post so súťažnou otázkou.

Pre účasť v súťaži je potrebné zodpovedať na súťažnú otázku do komentára pod súťažný post. Pre správne zodpovedanie otázky je potrebné navštíviť web-stránku www.skisport.com.

Po skončení súťaže budú vyžrebovaní 25 výhercovia, ktorí budú oznámení do 1 týždňa od skončenia súťaže pod súťažným postom. Následne výhercovia oznámia požadované kontaktné údaje do súkromnej správy na facebooku INTERSPORT.

Výhra v súťaži:

Súťažiaci hrajú o:

25 x 2 jednodňové Skipasy v lyžiarskych strediskách združenia www.skisport.com.

Skipasy sú platné na zimnú sezónu 2017/18 do 18.03./ 08.04.2018 resp.06.05.2018 (v závislosti od snehových podmienok konkrétneho strediska). Súťažiaci má možnosť vlastného výberu z lyžiarskych stredísk združenia Skisport.com, pokiaľ budú v danom lyžiarskom stredisku ešte voľné výherné skipasy.

Odovzdanie výhry:

Podmienkou doručenia výhry formou elektronického aktivačného kódu je zaslanie mena, priezviska a e-mailového kontaktu za každého plánovaného účastníka lyžovačky (t.j. jeden výherca oznámi dve mená a dve e-mailové adresy) do súkromnej správy na facebooku INTERSPORT. Výherca oznámi požadované údaje do 20.11.2017 do  24.00. Ak výherca do tohto termínu údaje neoznámi, nárok na výhru mu zaniká a bude namiesto neho vyžrebovaný náhradný výherca. Následne bude každému z nahlásených účastníkov lyžovačky do 14 kalendárnych dní prostredníctvom e-mailu zaslaný elektronický aktivačný kód. Každý kód je následne potrebné do 31.12.2017 aktivovať samostatne pod unikátnym menom a e-mailovou adresou na aktivačnej stránke. Potrebné informácie a prístup na aktivačnú stránku obdržia výhercovia/účastníci lyžovačky e-mailom.

Ďaľšie podmienky súťaže

V prípade výhry súhlasím so zverejnením svojho mena. Z účasti sú vylúčení zamestnanci spoločnosti INTERSPORT, ako aj zamestnanci partnerov spoločnosti, ktorí sú alebo boli zapojení do prípravy alebo spracovania súťaže. Peňažná náhrada alebo výmena cien za inú protihodnotu nie je možná. Vymožiteľnosť práva je vylúčená. Platné sú iba súťažné príspevky zo slovenských facebook profilov skutočných osôb. Jedna osoba môže byť vyžrebovaná iba raz. Príspevky z falošných profilov budú zo súťaže vylúčené.  

Účasť v súťaži je na vlastnú zodpovednosť. Neplnoletí výhercovia si hlavnú cenu môžu vyzdvihnúť len v sprievode zákonného zástupcu. Cestovné náklady, ubytovanie a prípadné poistenie si hradí víťaz alebo jeho zákonný zástupca.

Ochrana osobných údajov:

Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami a udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb.z., svoj súhlas s tým, aby osobné údaje poskytnuté behom tejto súťaže boli až do odvolania zaradené do databázy organizátorov súťaže za účelom vyhodnotenia súťaže a ďalšieho marketingového spracovania. V prípade odovzdávania výhry má organizátor právo využiť údaje týkajúce sa osôb výhercov na reklamné účely, najmä zverejnenie fotografií z odovzdávania výhry alebo zverejnenie poskytnutého mena a neúplnej adresy v oznamovacích prostriedkoch, na webových stránkach a podobne. Účastník súťaže, ktorý poskytol osobné údaje, má právo prístupu k svojim osobným údajom a ďalšie práva podľa č. 122/2013 Zb.z. Poskytnutý súhlas súťažiaceho zahrňuje taktiež súhlas s prenosom osobných údajov do štátov EU. Organizátor nie je zodpovedný za prípadné technické problémy pri prenose dát elektronickými prostriedkami. Poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov je dobrovoľné a účastník súťaže môže tento súhlas kedykoľvek bezplatne odvolať písomne na adrese organizátora súťaže alebo na e-mailovej adrese: intersport_(a)_intersport.sk alebo na: info_(a)_hiwu.at

Organizátori súťaže:

Organizátorom súťaže sú spoločnosti, spoločnosť INTERSPORT SK s.r.o., Rožňavská 12, 821 04 Bratislava, SR a Hinterstoder-Wurzeralm Bergbahnen AG, Hinterstoder 21, A-4573 Hinterstoder, Rakúsko, (ďalej len „organizátori“).

Organizátori súťaže si vyhradzujú právo pravidlá súťaže kedykoľvek zmeniť, súťaž predĺžiť, či bez náhrady ukončiť. Konečné rozhodnutie o sporných otázkach je vždy na organizátoroch súťaže. Organizátori ani spoluorganizátori súťaže nezodpovedajú za prípadné škody vzniknuté výhercom súťaže v súvislosti s užívaním výhry. Akékoľvek vymáhanie účasti alebo výhry v súťaži právnou cestou je vylúčené.