INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému! ::
|Viac

Relaxujte so skvelými zľavami až do -50% vďaka Intersport Benefit Systému!

19.05.2017

Letné mesiace, to je pohoda, oddych a relax – vo všetkých podobách. Či už oddychujete radšej aktívne alebo pasívne, v našej ponuke istotne nájdete tú svoju šálku kávy. Atraktívne zľavy až do -50% v popredných slovenských aquaparkoch, wellness a zážitkových centrách môžete získať aj vy!

Stačí v ktorejkoľvek predajni INTERSPORT jednorazovo nakúpiť nad 50 € a následne vám na pokladni budú poskytnuté prihlasovacie údaje potrebné pre objednanie zľavy. Potom už len navštívte stránku intersportbenefit.sk a vyberajte si z množstva zvýhodnených služieb a zážitkov priamo z pohodlia domova.

Čo napríklad získate?

  • Zľavy až do -50% na vstupy do vybraných kúpeľov, wellnes zariadení  (napr.: Kúpele Lúčky, Bardejovské kúpele, City Wellness Košice, Hotel Sorea, Hotel Impozant, Grand Hotel Permon ..)
  • Zľavy až do -50% na rôznorodé letné zážitkové aktivity  (Bike Park Malinô Brdo, splav na Orave, Loď Liptovská Mara, Zábavný park Liptov, Lanový park Tarzania, Canoeraft Dunajec, Jánošíkov dvor Zázrivá ...)
  • a množstvo iných zliav a výhod u množstva našich partnerov z oblasti oddychu, relaxu, športu...

Tak neváhaj a benefituj s nami!

Aktuálna kompletná ponuka výhod:  www.intersportbenefit.sk

Platnosť jednotlivých ponúk INTERSPORT Benefit systému sa môže líšiť a je uvedená na www.intersportbenefit.sk. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, zavolajte od 8:00 do 16:00 na +421 948 177 203 alebo napíšte na info_(a)_intersportbenefit.sk