INTERSPORT Slovenská Republika :: Aktuality - Novinky :: - MS vo futbale: Intersport v rytmoch samby ::
|Viac

MS vo futbale: Intersport v rytmoch samby

13.01.2014

Medzi zápasmi Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA 2014 hrá Intersport centrálnu úlohu: Keďže je oficiálnym predajcom suvenírov tejto udalosti nájdete oficiálne produkty pre fanúšikov MS vo futbale exkluzívne iba v predajniach Intersport. Najväčšia futbalová udalosť roka bude nezabudnuteľným zážitkom a nadchne ľudí na celej zemeguli.

Toto leto bude hostiteľom MS vo futbale FIFA Brazília! Intersport je ako oficiálny predajca suvenírov v strede diania a predajniach sa šíri atmosféra slnka, pláží a artistických kúskov s loptou. Od Majstrovstiev Európy 2008 v Rakúsku a vo Švajčiarsku je Intersport stálym partnerom najdôležitejších veľkých futbalových podujatí. To znamená: Oficiálne suveníry pre fanúšikov MS vo futbale v Brazílii dostanete exkluzívne v Intersporte! Špeciálne vytvorené kútiky pri príležitosti Majstrovstiev sveta splnia fanúšikom všetky želania.

Či už hľadáte drobnosti na futbalový večer, darčeky pre futbalových fanúšikov alebo správnu atmosféru futbalového leta: V Intersporte nájdete oficiálne suveníry pre fanúšikov, napríklad tričká, šiltovky, plyšových maskotov a oveľa viac. Okrem toho na horkokrvných futbalových fanúšikov a hráčov čakajú v predajniach dresy svetových tímov a prekrásna Brazuca, oficiálna lopta Majstrovstiev sveta. Našim koučom záleží na tom, aby sa fanúšikovia mohli s Majstrovstvami sveta vo futbale a svojim obľúbeným tímom identifikovať - preto sme sa postarali o najlepší výber. Najhorúcejšie informácie o turnaji nájdete tu.
Pre všetkých, ktorí sa nechcú pred rodinou, kolegami a priateľmi blamovať, sme zhrnuli najdôležitejšie fakty o Majstrovstvách sveta vo futbale:

  • Miesta konania zápasov: Najúspešnejšie národné mužstvá sveta budú od polovice júna do polovice júla bojovať na dvanástich štadiónoch. Od oblastí hlboko v pralese (Manaus), až po Porto Alegre ďaleko na juhu a pláže ako Copa Cabana v Riu - spoznáme všetky prírodné scenérie Brazílie.
  • Tímy: Majstrovstiev sveta vo futbale v Južnej Amerike sa zúčastní 32 tímov. Sú to prvé MS FIFA v tejto časti zemegule. Predkolo je rozdelené do ôsmych skupín, prvé dve mužstvá z každej skupiny postúpia do osemfinále.
  • Favoriti: Brazília, kto iný? Hostiteľ a päťnásobný majster sveta má misiu! Do užšieho kruhu favoritov patria aj susedia z Argentíny, úradujúci majster sveta Španielsko a Nemecko.
  • Tajné tipy: Medzi odborníkmi sa ako tajný favorit už dlhšie spomína Belgicko. Pre niektoré tímy, napríklad pre Pobrežie slonoviny, by to mohla na dlhšiu dobu posledná šanca získať so „zlatou generáciou hráčov“ tento významný titul.
  • Finále: Záverečný zápas sa odohrá 13. júla 2014 na štadióne Maracana v Riu de Janeiro. Tento dátum si teda poriadne označte v kalendári - priamo na štadióne bude zápas sledovať takmer 74000 šťastlivcov a na celom svete pripúta k televíznym obrazovkám miliardy ľudí.
  • Maskot: Fuleco je pásavec, ktorý sa dokáže premeniť na loptu. Veselá postavička sa počas Majstrovstiev sveta postará o zábavu a rozžiari detské oči. Mimochodom: Intersport bude oficiálnou športovou predajňou Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA 2016 vo Francúzsku!