|Viac

„Rastúce detské lyže“ ponúkame aj počas zimnej sezóny 2012/13

Ak napadne sneh, ako tento rok, už v októbri, hneď nám to pripomenie blížiaci sa začiatok lyžiarskej sezóny. Intersport opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast: „Lyže, ktoré rastú s deťmi“. Keď už budú lyže pre dieťa krátke, ponúkame vám za malý príplatok dlhší model.

@font-face { font-family: "Arial"; }@font-face { font-family: "Arial"; }@font-face { font-family: "Calibri"; }p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal { margin: 0cm 0cm 10pt; line-height: 115%; font-size: 11pt; font-family: Calibri; }.MsoChpDefault { font-size: 10pt; }div.WordSection1 { page: WordSection1; } strong.null3 {} p.null2 {margin-bottom: 0.0001pt; text-align: justify; line-height: 150%;} span.null1 {font-family: Arial;}

Deti rastú ako z vody. Oblečenie s nimi, žiaľ, nerastie – ale lyže áno, aspoň tie od značky Tecno Pro. Intersportu sa tak podarilo vyriešiť známy problém, ktorý trápi lyžiarov už celé generácie.

 

Každý dospelý lyžiar si ešte dobre pamätá na svoje začiatky: Takmer každý rok bolo treba zaobstarať dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke. Z finančných dôvodov ste potom zdedili lyže po staršom bratovi či sestre. Mohlo to, samozrejme, pokaziť radosť z vášho obľúbeného zimného športu.

 

Na vhodných lyžiach sa učí rýchlejšie

Takéto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania: Ak sú lyže prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Ťažšie bude aj udržať správnu stop v oblúku. A pri vyšších rýchlostiach začnú lyže vibrovať. Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lebo bude mať problémy s nástupom do oblúka. Pridlhé lyže sa nedajú poriadne ovládať.

 

Nové lyže za 35 eur.

Teraz vám ponúkame riešenie tohto problému: Ak sa rozhodnete kúpiť si v predajni zapojenej do tejto akcie jeden z dvoch modelov lyží TecnoPro „ XT Team“ alebo TecnoPro „Sweety“ do 140 cm, máte možnosť získať za desať eur právo na ich výmenu.

 

Do dvoch rokov môžete za 25 eur lyže vymeniť za dlhší pár značky Tecno Pro (maximálne do dĺžky 150 cm). Nové lyže vás tak vyjdú spolu len 35 eur.